![]() |
Cu Alex m-am intalnit joi si inca nu le luase, zicea ca merge azi.. :roll:
|
salut, in legatura cu stickerele se pare ca cei la care le fac eu lucreaza cu alta firma iar firma respectiva este cam neserioasa( din cate am inteles au foarte multe comenzi..) eu azi am sunat am vorbit cu cei de acolo si le-am spus foarte clar sa-mi spuna situatia pentru ca eu nu vreau sa pic de neserios in fata voastra.
Azi trebuie sa primesc telefon... am asteptat cam mult stiu si eu am picat la mijloc dar trebuie sa ma intelegeti ca nu le fac eu.(mai aveti putina rabdare) |
salut
facem o intalnire in curand sa-si scoata si fixer masina din service
|
:shock: shhht.. nu trebuia sa zici nimic de s... :weirdface :google:
|
Salve tineret. Eu pe 20 si 21 am sa fiu prin Iasi. Ce ziceti daca ne-am intalni asa de inceput de an. Am dat si un mesaj pentru AMC si poate facem o intalnire mai marisoara. Dati un semn si spuneti-va parerea.
|
Bineinteles. Banuiesc ca nu te`ai interesat de cazare. ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Mi`am uitat userul la voi pe forum!...Care ma poate ajuta?Defapt adresa de mail si parola!:D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Hai sa incerc eu sa te gasesc. Dar parola nici eu nu pot sa o vad. Mai bine fa-ti un user nou daca nu reusesti sa iti amintesti.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
dap este cel mai bun drum prin bacau...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Eu unu nu am nimic impotriva. Sper ca de data asta sa tranzitez Bacaul fara sa ma observe bunii mei prieteni patroni de discoteci ambulante
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
si poate nu mai treci pe rosu, cu 130 la ora, si te lasa in pace, sigur :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
nu era 130. era mai mult.
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
era doar 133 ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning