Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Crazy Drivers (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers.html)
-   -   Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi (https://forum.4tuning.ro/94-crazy-drivers/5994-discutii-membrii-crazy-drivers-iasi.html)

LaMishto 06-12-05 12:59

Cu Alex m-am intalnit joi si inca nu le luase, zicea ca merge azi.. :roll:

Alex23GAM 06-12-05 13:56

salut, in legatura cu stickerele se pare ca cei la care le fac eu lucreaza cu alta firma iar firma respectiva este cam neserioasa( din cate am inteles au foarte multe comenzi..) eu azi am sunat am vorbit cu cei de acolo si le-am spus foarte clar sa-mi spuna situatia pentru ca eu nu vreau sa pic de neserios in fata voastra.
Azi trebuie sa primesc telefon... am asteptat cam mult stiu si eu am picat la mijloc dar trebuie sa ma intelegeti ca nu le fac eu.(mai aveti putina rabdare)

Alex23GAM 06-12-05 16:40

salut
 
facem o intalnire in curand sa-si scoata si fixer masina din service

LaMishto 06-12-05 23:20

:shock: shhht.. nu trebuia sa zici nimic de s... :weirdface :google:

SV-05-YBG 16-01-06 10:01

Salve tineret. Eu pe 20 si 21 am sa fiu prin Iasi. Ce ziceti daca ne-am intalni asa de inceput de an. Am dat si un mesaj pentru AMC si poate facem o intalnire mai marisoara. Dati un semn si spuneti-va parerea.

LaMishto 16-01-06 21:01

Bineinteles. Banuiesc ca nu te`ai interesat de cazare. ;)

CRyS` 10-03-06 07:50

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Mi`am uitat userul la voi pe forum!...Care ma poate ajuta?Defapt adresa de mail si parola!:D

SV-05-YBG 10-03-06 09:20

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Hai sa incerc eu sa te gasesc. Dar parola nici eu nu pot sa o vad. Mai bine fa-ti un user nou daca nu reusesti sa iti amintesti.

aleks 10-03-06 14:29

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti

Alex23GAM 10-03-06 15:34

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
dap este cel mai bun drum prin bacau...

LaMishto 10-03-06 19:00

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by aleks
intrebare pentru membrii cd care vin din iasi, suceava, botosani, etc:
sunteti deacord sa mearga impreuna la 4tuning day plecand impreuna din bacau? pt k bacaul este ultimul din orasele enumerate pe directia bucuresti

bineinteles.. incape indoiala? :P

Vladutzzz_sv 14-03-06 21:17

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
Eu unu nu am nimic impotriva. Sper ca de data asta sa tranzitez Bacaul fara sa ma observe bunii mei prieteni patroni de discoteci ambulante

aleks 15-03-06 15:41

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
si poate nu mai treci pe rosu, cu 130 la ora, si te lasa in pace, sigur :D

mertan 15-03-06 21:02

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
nu era 130. era mai mult.

Zerofast 18-03-06 21:15

Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
 
era doar 133 ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning