Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   Superbul (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/59480-superbul.html)

RS WYS 19-12-07 22:57

Re: Superbul
 
Vad ca nu mai prea sunt comentarii.Inseamna ca masina place,sau mai bine zis masinutzele

naka66vio 19-12-07 22:59

Re: Superbul
 
dap f frumoase.sa pui poze dupa ce pui suspensia la rs

gj02uas 21-12-07 19:42

Re: Superbul
 
Daca schimbi suspensia, o vinzi cumva pe cea originala de pe masina ?

keeeee 22-12-07 09:12

Re: Superbul
 
kiit te au dus grilele?

RS WYS 22-12-07 22:32

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by gj02uas (Post 1257089)
Daca schimbi suspensia, o vinzi cumva pe cea originala de pe masina ?

Da ,suspensia originala de pe masina este de vanzare.Daca te intereseaza imi spui si discutam.Asta se va intampla abia pe la jumatatea lui Ianuarie.

RS WYS 22-12-07 22:34

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by keeeee (Post 1257618)
kiit te au dus grilele?

tot ceeea ce am pus pe rs m-a costat fara vopsit si montat 20 de milioane.Grile +body kit+eleron luneta+alte cateva mici prostii.

gj02uas 23-12-07 01:01

Re: Superbul
 
Da-mi un pm si zi-mi un pret te rog. Merci

RS WYS 23-12-07 09:54

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by gj02uas (Post 1258592)
Da-mi un pm si zi-mi un pret te rog. Merci

pe la vreo 250 de €

gj02uas 23-12-07 10:49

Re: Superbul
 
In cazul asta sunt interesat.Sa imi zici o modalitate cum putem sa luam legatura.

RS WYS 24-12-07 00:48

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by gj02uas (Post 1258802)
In cazul asta sunt interesat.Sa imi zici o modalitate cum putem sa luam legatura.

id mess tomuta_florin

florentin84 28-12-07 23:43

Re: Superbul
 
superbul e de vis :lol: nici octavia nu-i rea, dar la superb raman fara cuvinte, bravo, ceva cu gust...

TIR 30-12-07 15:12

Re: Superbul
 
nu ne arati si noua bodykit-ul ?!

aprop grila de sub numar nu imi place deloc cum da... mai bine o lasai pe cea originala. si vopseai si prizelea alea de aer montate in negru.

Toata lumea care isi modifica RS-ul are asa ceva pun pe masina. Deja e banal.

naka66vio 30-12-07 22:18

Re: Superbul
 
ai pus suspensia la rs?

RS WYS 31-12-07 01:09

Re: Superbul
 
Quote:

Originally Posted by TIR (Post 1268078)
nu ne arati si noua bodykit-ul ?!

aprop grila de sub numar nu imi place deloc cum da... mai bine o lasai pe cea originala. si vopseai si prizelea alea de aer montate in negru.

Toata lumea care isi modifica RS-ul are asa ceva pun pe masina. Deja e banal.

Mie tocmai aia imi place si o consider mult mai adaptata unei masini mai sport asa cum se vrea RS ,iar referitor la faptul k era mai ok daca ramanea negru eu am facut tot posibilul sa elimin din negru ptr k mie nu imi place sa se vada o alta pata de culoare ,iar in felul acesta am pastrat linia la grila de sus din capota.Multumesc mult ptr parere dar acum am comandat si am montat asa cum se vede in poze.

RS WYS 31-12-07 11:34

Re: Superbul
 
2 Attachment(s)
Ultimele Imagini Cu Rs -se Vede Un Pic Din Body Kit


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning