![]() |
Re: Superbul
Vad ca nu mai prea sunt comentarii.Inseamna ca masina place,sau mai bine zis masinutzele
|
Re: Superbul
dap f frumoase.sa pui poze dupa ce pui suspensia la rs
|
Re: Superbul
Daca schimbi suspensia, o vinzi cumva pe cea originala de pe masina ?
|
Re: Superbul
kiit te au dus grilele?
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
Da-mi un pm si zi-mi un pret te rog. Merci
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
In cazul asta sunt interesat.Sa imi zici o modalitate cum putem sa luam legatura.
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
superbul e de vis :lol: nici octavia nu-i rea, dar la superb raman fara cuvinte, bravo, ceva cu gust...
|
Re: Superbul
nu ne arati si noua bodykit-ul ?!
aprop grila de sub numar nu imi place deloc cum da... mai bine o lasai pe cea originala. si vopseai si prizelea alea de aer montate in negru. Toata lumea care isi modifica RS-ul are asa ceva pun pe masina. Deja e banal. |
Re: Superbul
ai pus suspensia la rs?
|
Re: Superbul
Quote:
|
Re: Superbul
2 Attachment(s)
Ultimele Imagini Cu Rs -se Vede Un Pic Din Body Kit
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning