Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - P U H (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/59381-e30.html)

MARI_NSL 21-01-08 18:17

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 1305773)
asta inseamna k il cumperi tu?:D

nu . cred ca se refera ca este motorul original din acte . si daia nul da :-P

Maroo 21-01-08 18:28

Re: E30 - P U H
 
am eu un 2.0 24valve tzipla ;)

danut007ro 21-01-08 18:34

Re: E30 - P U H
 
eu am auzit de lafu negru, nu stiu daca e valabil pentru toti de aici...

motorul original nu se da, normal...

JohnyXxx 22-01-08 21:26

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by Vlad_18RLG (Post 1305773)
asta inseamna k il cumperi tu?:D

sigur imi puneam eu 2.0 de pe fosta mea masina :)))))))

vec 26-01-08 02:50

Re: E30 - P U H
 
Quote:

Originally Posted by danut007ro (Post 1305867)
eu am auzit de lafu negru, nu stiu daca e valabil pentru toti de aici...

motorul original nu se da, normal...

nu nu este valabil pt toti...asta e

danut007ro 31-01-08 18:36

2.5 24v
 
2 Attachment(s)
... 2.5 24v ... si-atat ...

MARI_NSL 31-01-08 18:48

Re: 2.5 24v
 
Quote:

Originally Posted by danut007ro (Post 1326029)
... 2.5 24v ... si-atat ...

foarte frumos frate . felicitari :flower: aku sa apesi acceleratia cu grija :D

Guwy 31-01-08 18:58

Re: E30 - P U H
 
Nu vrei si serpi la el ? 300 de euro , are tot Claudiu suna-l si vb. cu el ;) ca sunt buni la banii astia .

danut007ro 31-01-08 19:00

Re: E30 - P U H
 
mai incolo serpi, deocamdata mai am de luat ce mai trebuie la el...

MC Mate 31-01-08 21:45

Re: E30 - P U H
 
hai sa-ti fie de bine :D sa vedem si masina gata si pe strada :)

Vlad_18RLG 31-01-08 23:14

Re: E30 - P U H
 
sa-l stapanesti sanatos! asta e visu meu 2.5 24v cu un traseu borla criminal:D abia astept sa-l vad pe strazi

anduaox 31-01-08 23:17

Re: E30 - P U H
 
nu te supara dar cred ca se putea putin mai ingrijit. putea sa arate mult mai bine.
bafta

danut007ro 31-01-08 23:19

Re: E30 - P U H
 
nu pot sa zic ca e gata 100%...

imi mai trebuie un capac de la mufa aia de teste, imi trebuie o mufa de 24v ca sa leg pe instalatia mea, imi mai trebuie plasticu ala sa acopar firele...

nu mai zic de electroventilator :-) da imi place sa cred ca sunt pe drumul cel bun...

no limits design 31-01-08 23:21

Re: E30 - P U H
 
sa stapanesti sanatos noua inima

danut007ro 31-01-08 23:22

Re: E30 - P U H
 
inima de pisica in trup de urs :D da pisica se stie, are 9 vieti ;)


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning