![]() |
5 Attachment(s)
Pun si eu poza cu bara fata si pragurile care sunt diferite fata de orice alt model. Pragurile sunt simple doar continua linia masinii venita de pe aripi
Am schimbat bara fata si spate cu un nou kit unicat |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Am mai gasit niste poze cu un logan. poate proprietarul sau cineva din Constanta da mai multe detalii si mai multe poze.
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Masina este a lui Liviu un baiat super de treaba din Constanta, modelul barii fata este gen peugeot iar spatele gen BMW. Mai posteaza el pe la topicurile din Constanta
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Niste poze cu un logan de cluj kit by someseni:???:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
un logan din craiova ;)
|
29 Attachment(s)
Quote:
Dacia from holland Frans Linnenbank Quote:
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
Din Pitesti Dar NU cei de la Pilot sunt cei care au facut kittul ci unu` din Stefanesti, Cezar.
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
5 Attachment(s)
un logan frumos din timisoara:D
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
2 Attachment(s)
Un alt kit
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
1 Attachment(s)
Imi place mult asta
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
6 Attachment(s)
de kitu asta sau de masinuta asta ce ziceti ?:x:x
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
3 Attachment(s)
de astea ziceam .. cat ar fii kitu asta ? are cineva idee ?
|
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
10 Attachment(s)
Ultima creatie a lu Roby.
2 loganuri,un pic diferite! |
Re: Poze kit-uri Dacia Logan!
Quote:
lam vazut azi de 2 ori pe branconveanu dar nu aveai bara spate, dc? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning