Re: Lancia Delta vs. ???
Quote:
Originally Posted by Hooliganu`#1
(Post 1532059)
Ce sa-ti zic...gasesti masina pe la Kiss si locurile adunarilor centrale mai ales in weekend...e Rosie...si zgomotoasa... :) Vino la proprietar cand vezi masina... :)
|
Atunci vorbeste tu cu proprietarul si ne vedem vineri acolo;),cred ca saptamana asta o sa iasa ceva frumos,de abia astept:twisted:
|