![]() |
9 Attachment(s)
:arrow:
|
aoleooo ce eleron are dacia aia verde :shock: :shock: :shock: cred ca se regleaza la decolare
|
eleronul ala e exagerat de mare.
da masinii un aer de kitch ... unul ceva mai mic , mai discret ar fi avut cu totul alt efect |
Crezi ca daca numai avea eleronul ala numai era kitch???
De ornamentele alea de la toba finala de care mai ai putin si te impiedici nu zici nimic??? Sau de fanta aia de pe capota??? |
ala iese cel mai bine in evidenta ... dar in rest .. daca o luam in detaliu, te plictisesti numarand \"greselile\".
|
mai multe poze...mai putine comentarii..am facut topic de comentarii :)https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=196072#196072
|
Cea mai adevarata masina de la eveniment, Ford-ul Escort Cosworth a lui Victor Baldescu. Cine a fost la VTM-uri stie de ce e in stare masina aia. Are raport CP/kg aproape 1:1, si e ajutata de o cutie super scurta si tractiune integrala. O bijuterie.
|
shi sa nu uitam mashina domnului HORA ... :D tot escort :P ... :D:D:D
shi de golfu domnului HORA ... care acum cativa ani ... cam facea legea prin VTM :P... respecte! |
1 Attachment(s)
...
|
super pozele
|
ce eleron are dacia aia sport,cred ca poate zbura cu ea :D
exagerant :evil: |
da dar A4 e smek rau
|
daca ar cobori eleronul ar arata destuld e frumaosa masina .... mai aveti vro poza cu masina ...din fata?
|
cand o sa vina pozele la GALERIE FOTO ?
|
aaaa , le-am gasit merci oricum :D :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning