Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   POZE.... (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5771-poze.html)

Skillzu 06-06-05 12:44

9 Attachment(s)
:arrow:

Michael 06-06-05 14:01

aoleooo ce eleron are dacia aia verde :shock: :shock: :shock: cred ca se regleaza la decolare

andone 06-06-05 14:26

eleronul ala e exagerat de mare.
da masinii un aer de kitch ... unul ceva mai mic , mai discret ar fi avut cu totul alt efect

shadow 06-06-05 15:05

Crezi ca daca numai avea eleronul ala numai era kitch???
De ornamentele alea de la toba finala de care mai ai putin si te impiedici nu zici nimic??? Sau de fanta aia de pe capota???

andone 06-06-05 15:12

ala iese cel mai bine in evidenta ... dar in rest .. daca o luam in detaliu, te plictisesti numarand \"greselile\".

blowwind 06-06-05 15:15

mai multe poze...mai putine comentarii..am facut topic de comentarii :)https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=196072#196072

UniculSGM 06-06-05 18:11

Cea mai adevarata masina de la eveniment, Ford-ul Escort Cosworth a lui Victor Baldescu. Cine a fost la VTM-uri stie de ce e in stare masina aia. Are raport CP/kg aproape 1:1, si e ajutata de o cutie super scurta si tractiune integrala. O bijuterie.

polifem 06-06-05 23:18

shi sa nu uitam mashina domnului HORA ... :D tot escort :P ... :D:D:D

shi de golfu domnului HORA ... care acum cativa ani ... cam facea legea prin VTM :P... respecte!

Mr.Symbol 07-06-05 03:02

1 Attachment(s)
...

MKE 07-06-05 18:31

super pozele

tng 08-06-05 16:36

ce eleron are dacia aia sport,cred ca poate zbura cu ea :D
exagerant :evil:

MKE 08-06-05 20:23

da dar A4 e smek rau

GolfuletzS 08-06-05 20:29

daca ar cobori eleronul ar arata destuld e frumaosa masina .... mai aveti vro poza cu masina ...din fata?

MKE 08-06-05 21:26

cand o sa vina pozele la GALERIE FOTO ?

MKE 08-06-05 21:28

aaaa , le-am gasit merci oricum :D :D :D


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

- Copyright 2026 4Tuning