Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Bmw 528 E39 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/57593-vand-bmw-528-e39.html)

spark88 06-01-08 15:31

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Pai stock eu cer pe ea 4500 neg... e din 2004 si are doar 16.500 km la bord,merge impecabil :D ne intelegem la diferenta....

gj11gmy 07-01-08 04:46

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1278338)
Pai stock eu cer pe ea 4500 neg... e din 2004 si are doar 16.500 km la bord,merge impecabil :D ne intelegem la diferenta....

ok!astept un pm cu diferenta care o poti oferi.

gj11gmy 08-01-08 16:51

Re: Vand Bmw 528 E39
 
cred ca am facut o greseala cand am zis ca ultimul pretz e 7500e.cand am zis treaba asta marefeream ca cash,nu la variante,pretu la variante e de 8600e.

gj11gmy 10-01-08 02:47

Re: Vand Bmw 528 E39
 
upppppppppp!!!!!!!!!

gj11gmy 12-01-08 07:20

Re: Vand Bmw 528 E39
 
upppppppppp!!!!!!!!

ionut24 13-01-08 10:38

Re: Vand Bmw 528 E39
 
boss...las-o nu o mai chinui...da un pm. cum sa facem afacerea.....mai lasi si tu mai pun si eu;)

nt98adu 13-01-08 13:21

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Nu vreau sa-ti stric nici o afacere, insa masina merita toti banii care-i ceri tu.
La dotarile pe care le are si la cum functioneaza acum, e pacat sa o dai doar cu 7500. O fi el fabricatie 98, dar nu se compara nici macar cu un 525d sau i din 2003.
Interiorul, ca dotare, este identic cu cel de pe E38 din aceeasi ani de fabricatie, iar motorul de 2,8i cu vanos e un mic monstru.;)

Upppppppppppppp!

gj11gmy 14-01-08 12:41

Re: Vand Bmw 528 E39
 
ai dreptate felix,masina e destul de smekera,si incomparabila cu multe e39 de2002-2003,care sunt mult in urma cu dotarile fata de asta,dar deocamdata astia sunt banii pe care ii vreu pe ea.
combinatia cu omega nu ma avantajeaza,pt ca nici asta nu e o masina f cautata,iar faza cu cv automata e un dezavantaj,pt ca lumea fuge de cutiile alea,iar mie personal nu mi plac.........eu consider ca oferta care ti am facut o e f buna..........alta oferta nu ti pot face,pt ca as iesi in pierdere.

razvan_gavan 14-01-08 15:04

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Am uitat sa te intreb...scaunele sunt cele sport? cu aripioare si reglaj la perna de sub genunchi? Piele sau textil?

PS: In ce masura se poate face rost de acel modul de la linia audio?

adisoruc 14-01-08 15:28

Re: Vand Bmw 528 E39
 
am un golf 4 din 2001, vrei la schimb??

nt98adu 14-01-08 15:47

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Scaunele sunt sport, cu tapiterie neagra din panza.

gj11gmy 14-01-08 18:07

Re: Vand Bmw 528 E39
 
scaunele sunt cele despre care vb tu,cu reglaj lombar,din texti pe negru,iar modulul ala,se poate gasi dar cred ca mai de graba pe la bucuresti.
da mi mai multe detalii despre golf,motorizare,dotari,pretz..etc,si eventual cateva poze

adisoruc 14-01-08 19:09

Re: Vand Bmw 528 E39
 
vezi aici: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/61727-vand-vw-golf-4-a.html

nt98adu 14-01-08 21:05

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Vali, daca ai pb. cu modulul audio, vezi ca tb. se rezolva cu max 150 ron inclusiv manopera. Posibil sa fie arsi finalii. Sunt echivalenti la orice magazin de piese electronice. Mai tb. un electronist care sa pricepe sa-i monteze. Asta in cel mai rau caz, pt. ca pot fi duse diode, rezistente. Oricum, pana nu desfaci, nu stii.

gj11gmy 15-01-08 16:34

Re: Vand Bmw 528 E39
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1292655)

imi pare rau,dar ceri mult prea mult pe golf,pt ca am vazut pe autovit ca pretul pt un golf ca al tau pleaca de pe la 6500-6700e ........


All times are GMT +2. The time now is 21:54.

- Copyright 2026 4Tuning