![]() |
1 Attachment(s)
na ma poze cu masini din sv ... mai exact din club :)
|
cred ca am sa pun eu poze cu masina mea... dar saptamana viitoare ... ca sa am ce arata
|
nou pe aici
cea mai tare masina tunata care am vazut-o este aia mov ...am vazut-o prin g.e.
|
nou pe aici
cea mai tare masina tunata care am vazut-o este aia mov ...am vazut-o prin g.e.
|
da ma bun.. da poate a vopsito asa ca ia zi ce masina era :lol:
|
oricum era o masina straina :D
|
Da-ne mai multe detalii. Merci.
|
1 Attachment(s)
cea mai tare masina care am vazut`o in SV e BMW`ul albastru cu numere de franta
|
Super faina masina ... si nu era destul k e foarte frumoasa dar mai e si M3 :D
|
fata mea zice ca BMW-ul ala are culoare naspa.... eu zic ca e nebuna.. :)
|
Am vb cu ala de cu bmw mov si o zis ca o sa ma sune sa sa vb cu mine si sa intre si el in club !!!
|
vreau sa vad si eu masina aia mai de aproape
|
Pai poate veni sambata cand ne intalnim la Negru la Peco.
Il asteptam cu cea mai mare placere. |
fratilor acest BMW dak va vine sa crdeti este facut in suceava de acum 2ani.vopsit+tinichigerie.masina e de belea.insa faza cu m3 e tzeapa. e un 320.oricum ecam cea mai tare....baiatul stie ce vrea...pacat k nu a schimbat jantele ink...acum 2 ani era vorba k ia altele...
|
Sal Andrei.
Este vorba despre masina aia de care spunea NIky. La care ne-a aratat atunci seara poze? |
| All times are GMT +2. The time now is 23:17. |
- Copyright 2026 4Tuning