Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   CUM SE FAC BLANURILE (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/5730-fac-blanurile.html)

xxdadixx 03-06-05 23:11

Pupatzi-l pe idolul vostru Basescu ca nu e mai bun ca aia din film. Si din nou reluam polemica de mai demult de pe forum!!

steph 03-06-05 23:42

bai aicad> ce naiba ai omule cum adica calau plictisit ??? aici vb. de vieti omenesti nu de alte rahaturi ...

si nu nu am dat cu pietre in caini si nu am chinuit pisici ... ti-au facut ceva ca sa dai cu pietre in ei doooh... ciudat mod de a gandii ...

si nici eu nu il inghit pe basescu deloc :P

SFW 04-06-05 00:31

nici eu nu-l suport pe Basescu
Aicad eu nu cred ca te-ai uitat bine la filmul ala. uita-te atent la tot si mai posteaza odata.
Sa stii ca daca faci acum pe durul si pe omul 'rational' nu esti nici mai cool nici mai destept.
Una e sa omori un animal si dupa aia sa-l tai pt carne sau orice .... si alta e sa jupoi un animal de viu si sa-l las sa moara in chinuri. Ma, animalele alea nu mor ca le-au dat cu capul de paman de plictiseala ci mor dupa un timp indelungat de chin. E tot aia sa-ti trag eu un glontz in cap sau sa itzi belesc pielea si sa te las intr-o balta de sange sa mori de durere?

aicad 05-06-05 18:57

NU fac pe durul... daca omori un animal pentru piele, indiferent de modul in care il omori esti un om rau! Daca omori un animal pentru carne, indiferent de modul cum il omori, nu conteaza... pe mine m-a deranjat ca toti au sarit cu \"saracele animale\", \"oamenii aia trebuie chinuitii\"... si 90% diintre cei care au postat au ceva din piele naturala si nu mai zic de faptul ca toti mananca animale... daca era vre4un ecologist vegetarian printre noi mai ziceam...

BIZ 06-06-05 00:11

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: niste oameni idiotzi .... doar 2 minute m`am uitat la el si nu am mai rezistat, niste oamnei care sunt DATI DRACULUI!!!!!!!!!

daflyer_oradea 17-06-05 12:30

am ramas si eu fara cuvinte... :( :( :(
si nu incepeti iar cu politica...ca nu e loc!

gcodin 17-06-05 12:32

CUM SE FAC BLANURILE
 
Da-i in gatul mamei lor de handicapatzi care pot sa omoare nishte biete animale lipsite de orice vina.Unde draq e protectzia animalelor???Am sa-i scuip intre ochi pe cei pe care ii mai vad cu haine de blana!BEWARE!

Hazbulatov 17-06-05 13:12

Re:
 
Vroiam sa fiu acolo cu o pusca ceva si munitzie infinita Fu....ti bun ii iei blana dar nu-l leshini cu bataia si il jupoi de viu nu am reushit sa ma uit la tot filmu NU AM PUTUT.

Quote:

Originally Posted by \"aicad\"
NU fac pe durul... daca omori un animal pentru piele, indiferent de modul in care il omori esti un om rau! Daca omori un animal pentru carne, indiferent de modul cum il omori, nu conteaza... pe mine m-a deranjat ca toti au sarit cu \"saracele animale\", \"oamenii aia trebuie chinuitii\"... si 90% diintre cei care au postat au ceva din piele naturala si nu mai zic de faptul ca toti mananca animale... daca era vre4un ecologist vegetarian printre noi mai ziceam...

Bun acum ce spui tu, inseamna ca si pe leu trebuie sa-l omori ca omoara animale ca sa le manance, pe stiuca ca manaca altzi pesti, asta este legea junglei. Dar acei oameni care chinuie si bat animale degeaba sa moar in iad (chiar daca nu cred in aceste lucruri)

EvLSant0S 17-06-05 13:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"X-Ray-Eyes\"
Si sincer ... las-o frate in p#l@ mea de treaba .. f#te-i un glontz in cap la animalul ala daca tot vrei sa il belesti de blana si du-te in m0rt!! mat!! ... nu il da cu capul de ciment ...

ummmm , nu , tragand un glontz/ cap animal.... dai bani aiurea pe munitie ...
nu vezi cat de..... sunt ?
fuck`em ...

GABBY_ 17-06-05 13:51

este a doua chestie pe care o vad si care ma socheaza de cand am net acasa.cum mai nene poti sa il jupio de viu pe bietul animal ?si dupa ca e numai carne vie sa-l vezi ca vrea sa se ridice ,clipeste din ochi si gafaie.nu mai am cuvinte sincer.sper sa-mi revin cat mai repede.oricum mi-a adus unul o data niste filme care le-am vazut un pic si apoi le-am sters,deci nu puteai sa vezi omul caruie i se infigea cate putin cutitul in gat si pe care il auzeai cum tipa si deja se ineca in singele pe care ii iesea pe gura.nu am cuvinte.planeta asta e locuita de oameni care ar trebuii cuatati,iar obositele cu blanuri scumpe pe ele pe care le vezi la semafor in masini scumpe ar trebuii puse la zid.de fapt ce sa stie femeia?.oricum m-a marcat.sper sa-mi revin

luca 17-06-05 14:18

:cry: :cry: :cry: Si eu ma intrebam ce draku au oamenii aia care arunca cu vopsea pe hainele de blana ale vedetelor. Din cate am vazut cum aratau oamenii aia, cel putin cei de la inceput ca nu m-am uitat mai mult de 10 sec, imi cam dau seama in ce tari se face asta, si dupa aia ne miram cum de pot fi asa de cruzi teroristii aia, pai daca pe un animal ii jupoi de viu cat de greu poate fi sa-i tai gatu unui om? Pacat ca noi nu putem face mare lucru, dar statele cu putere ar putea interveni ori sa stopeze asta ori sa le dea tranchilizante gratis, macar sa le adoarma inainte. Oricum daca ei fac asa ceva, si de atata timp sigur le va fi mai usor sa continue asa decat sa schimbe metoda.

codrin44 17-06-05 18:21

am incercat de 2 ori sa vad ceva si intre timp cititnd mai sus,nu mi-a mai trebuit.
probabil,ce e in clipul respectiv e apogeul cruzimii.
daca e sa ...facem ceva,e sa nu uitam ce am vazut sau citit si fiecare sa ne aducem cumva contributia la stoparea acestui fenomen(ceva din mine imi spune ca e imposibil).
cred ca daca fiecare am influenta in jurul nostru 5-6 oameni care la randul lor ar face acelasi lucru,in urmatorii 3 ani multi producatori de blanuri naturale ar sta pe ganduri.
la cate showuri auto a existat vr-un afis,poster care sa militeze pt drepturile animalelor sau impotriva terorismului?

Spot 17-06-05 18:43

mama cat de idioti...stupido puta....si etc...si mu**ti...si mo**ii lor.....grrrr....moaaa....pai frate poa sa fie 3 la un loc care se ocupa cu asa ceva...sau care s-au ocupat cu asa ceva.....ca tot am duc si il omor pe unu....mancati-ash....cat de tampit sa fii ma sa faci asa ceva?....adik kiar nu vedeau aia cat sufera animalele?.....cata ignoranta poti sa ai.....exista anestezie kestii....dinas-tea..nu neaprat pistol...ca e mai skump asa....dar nu sa le jupoi de vii si apoi sa te uiti la animal....cum isi doreshte sa moara cat mai repede.......tragice.....si foarte ne la locul lor...kestiile astea :evil: :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

xxdadixx 17-06-05 19:05

http://asokha.tripod.com/dogmassacre/id1.html :cry:

alexutzu 17-06-05 20:56

la asta ultima doar atat am de zis:

VRAJALA!


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning