![]() |
trecand peste kestiile din dotare,unde este klar mai dotata si mai faina....
:? ..pei....e...care s-a invatat sa faca figuri in context erotic,bazandu-se mai tot timpul pe sharm si frumusete....cum ar veni...deci... :? si care este urate devin neveste si victime ale violentei domestice...deci,cum ar veni...ele este ce vrem noi sa fie sau ce credem noi ca sunt.....bun? |
Cred ca se supraestimeaza in mod grosolan femeia si i se atribuie niste calitati si virtuti care practic rezulta din nevoia unor barbati de a fi dominati.Uitati rolul masculin si viril al barbatului si va lasati coplesiti de imaginea femeii.Femeia nu este desteapta mereu, ea este doar smecherita si asta pentru ca i se permite.Femeia desteapta nu joaca barbatul pe degete ci il iubeste si il apreciaza la maxim.Nu va mai mirati ca femeia joaca barbatul pe degete, o face pentru ca i se permite.AMintiti-va ca sunteti barbati si comportati-va ca atare.Intotdeauna , cand un barbat are o critica la adresa unei femei sau la adresa femeilor in general, este considerat misogin.Termenul asta este in totalitate de conceptie feminina si in totalitate obosit.Fi-ti barbati si tratati femeia cum va trateaza si ea pe voi, daca va respectati:)
|
corect rabanne cu precizarea: tratati-o mai rau decat va trateaza ea pe voi ;)
|
gata, am sters OT`u , continuati plz
eventual definiti iubirea :) acolo sa va vad :D |
1 Attachment(s)
chit ca mi-s un pic OT , ascultati melodia , la ce va face sa va ganditi ?
: / intrebare de baraj |
femeile=oameni, nimic mai mult , nimic mai putin
|
Denumire: femeie
Symbol: wo2 Descoperitor: Adam Masa moleculara : in mod normal 55, dar poate varia intre 40 si 200 Raspandire: poate fi intalnita si in mediul rural si cel urban Proprietati fizice: *suprafata extrioara deobicei acoperita de o crusta colorata * prezinta instabilitate termica: trecerea de la punctul de fierbere la cel de inghetz fiind determinata de factori dependenti de propria-i vointa *punctul de topire poate fi atins numai cand i se acorda atentie deosebita * in stare naturala poate fi gasita in forme variate de la fecioara la hoasca batrana *reactioneaza la atingere in puncte strategice proprietati chimice: *afinitate ridicata cu aurul, argintul, platina diamante si pietre pretioase. interactiunea cu aceste metale este usor de masurat in carate si grame si aduce de cele mai multe ori rezultatul scontat *capacitate mare de absorbtie pentru substante scumpe * mare pericol de explozie fara cauze precise ori semne prealabile *capacitate incomensurabila de \"topire\" a banilor , special a celor condensati in cartile de credit ale barbatului Utilizare: *ca element decorativ in plimbarile cu masina sport proaspat cumparata, ori la receptii unde reprezentanti ai aceleasi clase trebuie indusi in eroare. *bun instrument de destindere cand se afla in starea ei maleabila (arareori, dealtfel) Culoare: exemplarele (specimenele) pure in starea lor naturala au culoarea roz specimenul capata instantaneu culoarea verde daca e pus alaturi de un specimen mai frumos, Concluzii: element foarte periculos daca e utilizat de persoane necalificate ca masura necesara de protejare a barbatului s-a dat legea care nu permite posedarea a mai mult de un singur exemplar. |
1 Attachment(s)
na ca am reusit sa caracterizez si yo femeia
....printr`o poza :) |
deci ala care a inteles femeia a murit pe loc
nu-s de inteles.un lucru stiu despre ele:cu toate ca-s da-te draq,sunt nehotarate rau de tot pt ca le este frica sa nu-si ia tzeapa.daca stiu ca dau ele tzeapa...totul e ok.daca tipu' e mai rasarit la minte si le-ar putea da peste nas.....stau si se gandesc.io am patit-o de 2 ori in rest.......enigme P.S. partea nasoala e ca nici ele nu prea stiu ce vor |
hmm, femeile ne invart pe degete, asta e clar, pe oricare din noi dak ne-ar acosta o tipa frumoasa si ar insista ( sau nu :lol: ) am ceda lejer.
oricat ne straduim noi sa demonstram contrariul ea ne-ar putea juca pe degetele fara sa maraim prea mult :twisted: |
nu generalizati.
pe mine nu ma poate juca nici o femeie pe degete. si nici n-as ceda asa repede daca s-ar da una la mine si mi s-ar parea ca incearca sa se joace cu mine. femeia poate fi jucata pe degete si ea. nu e la indemana oricui, dar se poate. vad ca mai toti sunteti de parere ca gandirea femeii e o enigma totala. o sa ajung pe la mare anul asta in Costinesti pe la inceputul-jumatea lui august. daca vrea careva sa-i dau peste cap conceptiile pm me si o sa vedem cum facem poate ne intalnim. |
ok frate,deci prin august ne vedem si o sa parlamentam pe tema asta
mai vb :lol: si iti spun sincer ca as vrea sa ma insel si sa ai dreptate :lol: |
Re:
Quote:
gandirea femeii nu e o enigma, departe de mine gandul asta. ba chiar mi se pare destul de evident si de usor de inteles ce vrea si ce isi doreste :lol: nu e un alien, e o fiinta umana, de alt sex decat al meu dar tot fiinta umana, deci nu e nici un mister sau enigma in comportamentul ei. |
well, like once somebody said : you can't live with them but can't live without them either.
nici eu nu mam lasat niciodata jucat pe degete numa cand chiar am vrut sa ajung undeva si numa asa sa se poata, in rest nu permit...eject rapid :D femeia nu cred ca are o definitie exacta, asta difera de la personalitate la personalitate, eu de exemplu printre multe altele o consider un suport moral bun, altii o considera doar o gaura :? |
pai poate fi un sprijin moral bun dar daca tzine la tine
sau mai altfel spus:cand vrea ea sa fie buna cu X,e buna cand nu..........NU |
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning