Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   CARS AND BABES La SABTS 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5671-cars-and-babes-sabts-2005-a.html)

MasterTuner 06-06-05 22:19

Auzi Gabi, pentru voi au fost extrem de ieftine, chiar moca. Sa intelegem ca bugetul tau pentru femei e atat de mare sau tu esti din aia care nu dau bani la femei, motiv pentru care nu stii sa evaluezi? :roll: Sa stii ca nu e musai sa te gandesti ca o sa trebuiasca sa le prezinti lu' papa!

Gabi 06-06-05 22:20

:lol:

Ce ti-e si cu infocatii astia... :roll:

daflyer_oradea 06-06-05 22:44

hahhahahahahahahahaha
poze, filme, ceva...suntem nerabdatori
:D

Mr.Symbol 07-06-05 02:42

1 Attachment(s)
sterge-ti extensia \".zip\" ;)

Mr.Symbol 07-06-05 03:13

7 Attachment(s)
...

Mr.Symbol 07-06-05 03:26

2 Attachment(s)
...

blowwind 07-06-05 12:04

Doamne sunt lesinat dupa blonda de la standu maniac :)

orlando 07-06-05 20:02

cine nu e frate...eu sunt nebun numai la ea ma gandesc ce oi avea nu stiu...
mai ales imi aduc aminte de fiecare data de filmuletz ce facea fata aia
oare cam cate inimi a furat as fi curios ca sa nu fim doar noi 2 ...si sunt sigur ca nu suntem!

no_excess 07-06-05 20:41

mai puneti ceva poze filme ca eu nu vad pozele daca ai pus ceva pana acuma

MKE 08-06-05 08:15

show de calitate superioara

ZoliaT_2 09-06-05 03:31

au aparut chiar si filmele :

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=287

no_excess 09-06-05 13:16

mai da filmele nu exista pe situ ala
:D

RoSonic 09-06-05 13:26

Ba exista! sterge [/url] din link ;)


https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=287

Spark 10-06-05 19:01

nah` stati sa intru si eu pe linkurile astea ....
ca`s curios ....
:lol:
so .... care e parerea vostra ...
cea mai reusita e ?
:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning