Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   IASI - 5 Iunie - cursa de viteza si SHOW ! (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/5594-iasi-5-iunie-cursa-viteza-show.html)

Spark 31-05-05 06:50

daca e taxa atata ... inseamna ca vor si si niste premii destul de mijto ...
anyway ...

EvLSant0S 31-05-05 07:44

LoL
pai veniti ptr premii mai ?
veniti ptr distractie , aia conteaza, ca e o pasiune ...
eu de abia astept sa vin sa-i revad pe epox , sinner , xs dnied , alex 307 , blue , etc. etc.
si ... _M_ nu mai vbii de \"muhera\" ca nu stii despre cine / cum / cand vorbesti ... : / plz ..
daca era o tipa care nu stia sa dea-n masina ..
n-o mai intreba tipu din 307`ele negru ... =))
\"Tu te-ai mai dat in Buc la Ilegale nu ?!?!\" :) :)

Singurelu 31-05-05 08:49

Da gata bre cearta....IA GURA MICA!!!!

Sa asteptam cu drag cursele si sa vedem ce se va intampla!...Apoi sa comentam!...Sa nu uitam ca exista STREED FIGHT si poate...poate Sorin vs Ioana!

_M_ 31-05-05 14:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
LoL
pai veniti ptr premii mai ?
veniti ptr distractie , aia conteaza, ca e o pasiune ...
eu de abia astept sa vin sa-i revad pe epox , sinner , xs dnied , alex 307 , blue , etc. etc.
si ... _M_ nu mai vbii de \"muhera\" ca nu stii despre cine / cum / cand vorbesti ... : / plz ..
daca era o tipa care nu stia sa dea-n masina ..
n-o mai intreba tipu din 307`ele negru ... =))
\"Tu te-ai mai dat in Buc la Ilegale nu ?!?!\" :) :)

UAAAA MARE KESTIE.Wey....ala cu 307-le negru inainte sa ma dau cu el o zis ceva de genu: \"Da mai are rost sa ne dam? 136vs 90 de cai\" SI dupa ce m-am dat cu el(m-a facut la un varf d emasina) m-o intebat \"UAAII DA TU NU AI 90 de cai UAII N-AI CUM etc...\".Asa ca poate si el era un incepator ca si mine si ca si fata cu 206-le care nu are experienta prea multa.Asa ca te rog lasa-ma cu femeile sofer atunci cand masina mananca pamantul.(Oricum deja o dam in offtopic asa ca discutam in alte parti despre \"FEMEILE SOFER\")

Ps: Soferitza sa ma ierte,nu am nimic cu ea in mod special.
Ps2: Nu venim pt premii dar daca sunt premii frumoase in joc devine mai faina competitia.Si e vorba si ca idee....pasiune pasiune dar macar sa nu-ti rupi masina kiar degeaba.

EvLSant0S 31-05-05 16:27

ai dreptate

Cartman 01-06-05 20:49

pt cei care vin din afara iasului: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8085

Gratzian 02-06-05 07:27

ultimele informatii:

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=45

aleks 06-06-05 09:05

si a fost si cursa...
super marfa, la mai multe :lol: :lol:

ZoliaT_2 07-06-05 02:02

deocamdata pozele :

https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=279

sper ca maine noapte sa fie gata si filmele

zaporojet 07-06-05 10:21

Am dat exemplu cursa de la Iasi la Arad si m-au luat la injuraturi.
Voi ce parere aveti?


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning