![]() |
daca e taxa atata ... inseamna ca vor si si niste premii destul de mijto ...
anyway ... |
LoL
pai veniti ptr premii mai ? veniti ptr distractie , aia conteaza, ca e o pasiune ... eu de abia astept sa vin sa-i revad pe epox , sinner , xs dnied , alex 307 , blue , etc. etc. si ... _M_ nu mai vbii de \"muhera\" ca nu stii despre cine / cum / cand vorbesti ... : / plz .. daca era o tipa care nu stia sa dea-n masina .. n-o mai intreba tipu din 307`ele negru ... =)) \"Tu te-ai mai dat in Buc la Ilegale nu ?!?!\" :) :) |
Da gata bre cearta....IA GURA MICA!!!!
Sa asteptam cu drag cursele si sa vedem ce se va intampla!...Apoi sa comentam!...Sa nu uitam ca exista STREED FIGHT si poate...poate Sorin vs Ioana! |
Re:
Quote:
Ps: Soferitza sa ma ierte,nu am nimic cu ea in mod special. Ps2: Nu venim pt premii dar daca sunt premii frumoase in joc devine mai faina competitia.Si e vorba si ca idee....pasiune pasiune dar macar sa nu-ti rupi masina kiar degeaba. |
ai dreptate
|
pt cei care vin din afara iasului: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=8085
|
|
si a fost si cursa...
super marfa, la mai multe :lol: :lol: |
deocamdata pozele :
https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=279 sper ca maine noapte sa fie gata si filmele |
Am dat exemplu cursa de la Iasi la Arad si m-au luat la injuraturi.
Voi ce parere aveti? |
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning