Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/55915-vw-golf-discutii-intrebari-sfaturi.html)

giubau_v8 13-01-09 08:57

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
deci sfatul e sa nu ma bag...are cineva un golf 1 de vanzare la un pret decent ? in stare de functionare si cu itp :D ??

magu 13-01-09 09:26

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
>>>am eu la 1000e....dar nu cred ca te intereseaza

https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/102623-vw-golf-mk1.html

giubau_v8 13-01-09 09:28

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
e tare masinuta ta....dar eu ma gandeam la ceva in maxim 20 mil ...sa il folosesc un timp si apoi cand o sa am mai multi bani sa fac o restaurare ca la carte :D

radu atlas 07-02-09 13:13

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 1977477)
deci sfatul e sa nu ma bag...are cineva un golf 1 de vanzare la un pret decent ? in stare de functionare si cu itp :D ??

am eu un golf 1 cabrio de vanzare.itp expirat din septembrie.ultimul itp facut pe grivitei,asigurare inca valabila.motor 1457 benzina.acte in regula(cabrio si in talon!),masina merge si fara itp.chiar bine.tel de contact 0726640250.

giubau_v8 08-02-09 11:53

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
ceva detalii? poze? pret? propietar?

radu atlas 09-02-09 16:45

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 2047897)
ceva detalii? poze? pret? propietar?

Detalii la telefon 0726640250.Alte detalii,poze,in forum,la vw,pagina 2,anuntul din 06.02.09 sau in bazar(4tuning.ro) la vw-golf-bucuresti,pg 3.Pret discutabil 1500 euro.Proprietar?Nu prea inteleg.Da anuntul este postat de proprietar,acelasi din talon si din cartea de identitate.
Detalii mai atente la 0726640250 sau langa masina ,daca esti interesat.Cu respect,Radu.

racu` 26-02-09 19:38

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
am si eu o mare intrebare...poate sa imi spuna si mie cineva daca merge pus pe mk1 bord de golf 2??:D

Heaven^ 13-03-09 00:58

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by racu` (Post 2103026)
am si eu o mare intrebare...poate sa imi spuna si mie cineva daca merge pus pe mk1 bord de golf 2??:D

Merge!

CJ-01-WOB 22-03-09 10:25

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
trebuie decupat insa din el!!

BULLDOG 26-03-09 13:36

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
Salutare. Vreau sa cumpar un golf mk1. Dupa ce ar trebui sa ma uit cand il cumpar? Ce probleme? Si inca ceva: unde gasesc seriile?

DyZ 26-04-09 19:52

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
se poate incadra un golf 1 la masina de epoca ? ca sa poata fi scutita de taxe ?

CJ-01-WOB 26-04-09 20:33

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
din pacate/sau fericire inca NU

Heaven^ 05-05-09 10:57

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 2171943)
trebuie decupat insa din el!!

Nu trebuie decupat absolut deloc!

ulie.cozmi 10-05-09 15:24

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
am vazut pe la nemtzi k au montat VR6 pe mk1...chiar se potriveste?intra acolo? ce trebuie schimbat/modificat k sa fie functionabil pe golf 1??
vreau si eu sa incep un proiect cu un golf 1 ...si tare ma tenteaza un Vr6:twisted:
va salut

racu` 11-05-09 00:31

Re: VW Golf I - Discutii, intrebari,sfaturi
 
ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste bari mici de golf 1?modelul ala cu crom...daca are cineva de vanzare astept pm


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning