Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 325i Turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/55710-bmw-e30-325i-turbo-vs.html)

ERY 18-02-08 15:20

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by zGb (Post 1354533)
ce a5 ai batut? ca multi si-l cumpara pt fitze si habar n-au sa mestece in cutia mecanica...cand ajungi prin bucuresti, avem un a5 pt tine (birjelit cum trebuie) standing start!

Vlad cumva ? :)

yoda 19-02-08 08:18

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1354657)
:-Ppai am mai zis.a5 .3.0tdi 6 trepte manual 4x4:-Ppe a 3-a deja la revedere cu el

fara suparare dar daca te-ai dat de pe loc inseamna ca cel cu audi ori e ciung ori schiop ori habar nu are sa plece cu 4x4!daca te-ai dat rolling din 2 e normal ce spui!cand vii la bucuresti pt intalnire vin eu cu un A5 stock sa incerci sa te dai de pe loc cu el! ;) :twisted:
bafta!

naka66vio 20-02-08 01:08

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
mam dat de pe lok te asigur

naka66vio 20-02-08 01:08

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand

zGb 20-02-08 03:15

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
@ery : el el...altu cu a5 si sa stie si ceva despre masini nu cunosc

66vio : poti incerca daca te grabesti cu un wrx de 2.5 inca stock...se misca aproape identic cu a5 3.0tdi chiar o idee mai bine...dar trebuie sa te grabesti ma repet :)

boh_325t 20-02-08 08:52

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
deci.............??????????

yoda 20-02-08 10:11

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by naka66vio (Post 1370375)
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand

am inteles ca vrei sa te dai cu mine...dar cu un amarat de A5 de care ai mai batut de pe loc ...chiar nu poti sa te dai?:lol:

naka66vio 20-02-08 11:18

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
eu ma dau cu oricine pierd ,castig nu este problema treaba e ca nu stiu cand mai ajung in bucuresti

boh_325t 09-06-08 17:16

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
dezamagit ................nimeni ..........nimic .........!!!!!!!!!!!!

B39738 11-06-08 14:09

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
ma dau eu cu tine,ca si asa aveam restanta de la braila...lasa-ma sa imi pun un releu nou de pornire si comanda injectoare, ca m-am facut de ras pe la suceava pe pista si in weekend facem o joaca...si din mers, si de pe loc,e ok?

sau te duci la calarasi? ( eu nu merg )

boh_325t 11-06-08 17:10

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
cu cea mai mare placere ..............cred ca merg la calarasi ,dar cand ma intorc daca mai am masina ca o am la vanzare...................

Pinky 16-07-08 00:39

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Am vazut de 3 ori in 2 zile consecutive masina prin oras.. o data la Real Vitan in parcare si o data pe la romano-americana :) frumoasa mai e... Ai dat-o, cumva? Daca nu, sunt curios cum sta un WRX 2.5 cu soft si evac.. loc/mers, oricum.
da-mi un pm daca e...

WPP 16-07-08 03:52

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
Quote:

Originally Posted by Pinky (Post 1647533)
Am vazut de 3 ori in 2 zile consecutive masina prin oras.. o data la Real Vitan in parcare si o data pe la romano-americana :) frumoasa mai e... Ai dat-o, cumva? Daca nu, sunt curios cum sta un WRX 2.5 cu soft si evac.. loc/mers, oricum.
da-mi un pm daca e...

Ai zis bine "sta" :D

boh_325t 16-07-08 09:23

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
da masina s-a dat dar nu asta este o problema . masina este in bucuresti la fostul proprietar si pot vorbii cu el sa vedem cum .. sta un wrx 2,5 .....

daniwmk 16-07-08 09:43

Re: BMW E 30 325i Turbo
 
pacat ca a avut un necaz in weekend l-a braila
eram curios cum sta cu un evo9 de 350 cp ...


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning