![]() |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
bafta! |
Re: BMW E 30 325i Turbo
mam dat de pe lok te asigur
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
eu sunt mai curios sa ma dau cu tine nu cu a5 ul.dar o sa fie si asta in curand
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
@ery : el el...altu cu a5 si sa stie si ceva despre masini nu cunosc
66vio : poti incerca daca te grabesti cu un wrx de 2.5 inca stock...se misca aproape identic cu a5 3.0tdi chiar o idee mai bine...dar trebuie sa te grabesti ma repet :) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
deci.............??????????
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
eu ma dau cu oricine pierd ,castig nu este problema treaba e ca nu stiu cand mai ajung in bucuresti
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
dezamagit ................nimeni ..........nimic .........!!!!!!!!!!!!
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
ma dau eu cu tine,ca si asa aveam restanta de la braila...lasa-ma sa imi pun un releu nou de pornire si comanda injectoare, ca m-am facut de ras pe la suceava pe pista si in weekend facem o joaca...si din mers, si de pe loc,e ok?
sau te duci la calarasi? ( eu nu merg ) |
Re: BMW E 30 325i Turbo
cu cea mai mare placere ..............cred ca merg la calarasi ,dar cand ma intorc daca mai am masina ca o am la vanzare...................
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
Am vazut de 3 ori in 2 zile consecutive masina prin oras.. o data la Real Vitan in parcare si o data pe la romano-americana :) frumoasa mai e... Ai dat-o, cumva? Daca nu, sunt curios cum sta un WRX 2.5 cu soft si evac.. loc/mers, oricum.
da-mi un pm daca e... |
Re: BMW E 30 325i Turbo
Quote:
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
da masina s-a dat dar nu asta este o problema . masina este in bucuresti la fostul proprietar si pot vorbii cu el sa vedem cum .. sta un wrx 2,5 .....
|
Re: BMW E 30 325i Turbo
pacat ca a avut un necaz in weekend l-a braila
eram curios cum sta cu un evo9 de 350 cp ... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning