Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   intalnirea de week end ! (https://forum.4tuning.ro/195-satu/55302-intalnirea-week-end.html)

Devi 02-11-07 08:59

Re: intalnirea de week end !
 
Dute tu juana :) , da cum ca targi un chef si cu noi? :) atunci sub pod ne intalnim, daca nu ajung pana atunci acolo va sun pe tel. Sper ca va fi chef cum a fost saptamana trecuta... :lalala: :dance: :drunk: :pelvic_th :ciggy:

juana_man 02-11-07 09:04

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Devi (Post 1179884)
Dute tu juana :) , da cum ca targi un chef si cu noi? :) atunci sub pod ne intalnim, daca nu ajung pana atunci acolo va sun pe tel. Sper ca va fi chef cum a fost saptamana trecuta... :lalala: :dance: :pelvic_th :ciggy:

eu la 9 is "sub pod" si p urma vedem noi unde ajungem:drunk:

Spark 02-11-07 09:16

Re: intalnirea de week end !
 
oky ... prezent si eu
cu sau fara mashina :)

Snoopy 02-11-07 12:54

Re: intalnirea de week end !
 
Pai sa vedem poate na arata baietii cum sau distram sapt trecuta ;)...eu fara masina, propun sa mergem sa ne cinstim cu un paharel :D la o vorba.
Numai bine!

A2racer(Ovi) 02-11-07 19:13

Re: intalnirea de week end !
 
Eu sapt. asta si urmatoarea nu o sa pot ajunge. Sorry Dar ne vedem peste doua saptamani;) Be cool and drive safely

Spark 02-11-07 22:48

Re: intalnirea de week end !
 
eu zic ca week-endu` asta o iesit super ok
si lume ... si de toate ;)

veveve 02-11-07 23:14

Re: intalnirea de week end !
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 1181141)
eu zic ca week-endu` asta o iesit super ok
si lume ... si de toate ;)

ca bine zici tu mai Spark:D :D :D

Spark 02-11-07 23:17

Re: intalnirea de week end !
 
mda ... si stim de ce ...
ca a revenit miezu` ... adik nicu
o fost si el
altfel nu se explica

raul_rebelul2005 03-11-07 11:53

Re: intalnirea de week end !
 
mai cam mult suc s-a consumat:D .....si la Holdo cam rau i-a fost dupa sucu ala:lol: stie el.....

Snoopy 03-11-07 13:33

Re: intalnirea de week end !
 
Am vazut faza cu sucul.. nu prea ia "placut" mai ales prima inghititura :D data viitoare o dam pe vin fiert.In rest...cel putin tot atatia sa fim de acuma incolo la intalniri!
Numai bine!

Devi 03-11-07 13:34

Re: intalnirea de week end !
 
:)) can da... mults suc... numai lipsa muzica... in rest a fost ok

holdo 03-11-07 21:45

Re: intalnirea de week end !
 
raul data viitoare vin cu bicigli si atunci nu o sa imi mai fie asa de rau :) cel putin nu de la suc

raul_rebelul2005 04-11-07 12:16

Re: intalnirea de week end !
 
Holdo o sa-ti fie rau de la altceva poate data viitoare:-),daca vii cu bicicli numa o sa pici cu ea dupa aia,hai pe jos mai bine....da bine zici Devi,ceva muzica bine era....

Snoopy 04-11-07 13:04

Re: intalnirea de week end !
 
Deci sa inteleg ca data viitoare se anunta o intrunire fara volan? :D

raul_rebelul2005 04-11-07 14:08

Re: intalnirea de week end !
 
pai si acuma asa trebuia.....


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2026 4Tuning