![]() |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
daca zici ca nu avem dreptate , explica faptul cum ca toti cei care l-au votat pe wlady sunt cunoscuti si mai multi care te-au votat pe tine nu sunt cunoscuti deloc pe sectiunea de virtual ?
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Urmatoarele voturi au fost scazute din contul lui TOMMY:
- harlequin47r (Timisoara) - user inregistrat pe 09.02.2007, cu un singur mesaj postat, si ala pe topicu' asta; - mariusTM (Timisoara) - user inregistrat pe 17.10.2007, iar primu' mesaj postat a fost aici; - timbo (Timisoara) - user inregistrat pe 24.11.2006, cu un singur mesaj postat pe forum, in aceeasi zi. Cred ca legatura intre cei 3 useri se poate face foarte usor ! |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Ce se petrece pe acest site este absolut incredibil frate. Ca sa-tzi raspund Shantzu: eu sunt cunoscut printre VT-isti? Asta-i ideea. Nu ma cunoaste nimeni, prin urmare n-avetzi de unde sti cine ma poate vota... si tot din aceasta cauza va pare incredibil ca m-au votat in numar mare. Ce sa zic...? Poate pe merit...;)
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Te corectez, nu conduceai, era egal. Nus ofticat poti sa ai si 100 de voturi in fata mea daca le meriti :wink:. Si fratele meu, mergem unde vrei tu sa vedem daca susti ce vrei tu :lol: . Stop cu OT ... please, stricam topicul :wink:.
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
bun donor :lol:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
mda...altii se chinuie sa faca masina e la 0 ...iar altii o copiaza in proportie de 80%...sincer nu mi se pare corect.... |
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Quote:
|
Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
Gabi, esti cam tacut. Asa ceva e voie?
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning