Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/54284-battle-oldies-but-goldies-vw-bus-x6.html)

shantzu 17-10-07 21:18

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
daca zici ca nu avem dreptate , explica faptul cum ca toti cei care l-au votat pe wlady sunt cunoscuti si mai multi care te-au votat pe tine nu sunt cunoscuti deloc pe sectiunea de virtual ?

Gabi 17-10-07 21:38

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Urmatoarele voturi au fost scazute din contul lui TOMMY:

- harlequin47r (Timisoara) - user inregistrat pe 09.02.2007, cu un singur mesaj postat, si ala pe topicu' asta;
- mariusTM (Timisoara) - user inregistrat pe 17.10.2007, iar primu' mesaj postat a fost aici;
- timbo (Timisoara) - user inregistrat pe 24.11.2006, cu un singur mesaj postat pe forum, in aceeasi zi.

Cred ca legatura intre cei 3 useri se poate face foarte usor !

TOMMY 17-10-07 21:45

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Ce se petrece pe acest site este absolut incredibil frate. Ca sa-tzi raspund Shantzu: eu sunt cunoscut printre VT-isti? Asta-i ideea. Nu ma cunoaste nimeni, prin urmare n-avetzi de unde sti cine ma poate vota... si tot din aceasta cauza va pare incredibil ca m-au votat in numar mare. Ce sa zic...? Poate pe merit...;)

Gabi 17-10-07 21:53

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by TOMMY (Post 1154476)
Ce se petrece pe acest site este absolut incredibil frate. Ca sa-tzi raspund Shantzu: eu sunt cunoscut printre VT-isti? Asta-i ideea. Nu ma cunoaste nimeni, prin urmare n-avetzi de unde sti cine ma poate vota... si tot din aceasta cauza va pare incredibil ca m-au votat in numar mare. Ce sa zic...? Poate pe merit...;)

Bine zis "poate". Ai facut niste acuzatii, poti sa le sustii ?

TOMMY 17-10-07 22:08

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1154489)
Bine zis "poate". Ai facut niste acuzatii, poti sa le sustii ?

Pai ce sa sustzin fratele meu ,cand voi totzi va cunoastetzi ,iar eu sunt singur? Normal ca eu as pierde. Dar sa fim seriosi...Baga ambele masini pe un site neutru sa vedem ce sa intampla. Nu zic ca bus-u meu este ceva extraordinar ,ca stiu ca nu e,dar oriunde este mai apreciat un brush decat un C/P. Probabil daca as fi postat si eu de mai mult timp VT-uri pe 4t ar sta altcumva treburile.

Gabi 17-10-07 22:10

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by TOMMY (Post 1154142)
[...] nu vi se pare ciudat ca "un anumit user" are toate masina copiata de pe o masina "sanatoasa" atat ca a revopsit-o. [...]

Te rog sa-ti sustii afirmatia asta. Nu conteaza cine, ce, cunoaste.

TOMMY 17-10-07 22:22

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1154528)
Te rog sa-ti sustii afirmatia asta. Nu conteaza cine, ce, cunoaste.

Cum s-o sustzin? Sa caut pe google toate busurile? Oricine are, ochi vede ca toata masina este C/P. Si in primul rand nu eu am facut "acuzatzii" ci voi ca nu stiu cine m-a votat "ilegal". Eu doar vroiam sa argumentez faptul ca conduceam ,si nu am amintit de C/P pt ca nu e voie sa faci acest lucru ,ci pt ca toata lumea era mirata ca am asa multe voturi.

Gabi 17-10-07 22:30

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by TOMMY (Post 1154564)
Cum s-o sustzin? Sa caut pe google toate busurile? Oricine are, ochi vede ca toata masina este C/P. Si in primul rand nu eu am facut "acuzatzii" ci voi ca nu stiu cine m-a votat "ilegal". Eu doar vroiam sa argumentez faptul ca conduceam ,si nu am amintit de C/P pt ca nu e voie sa faci acest lucru ,ci pt ca toata lumea era mirata ca am asa multe voturi.

Vad ca ai niste lipsuri in ceea ce priveste cunostintele despre VT. Intr-adevar, n-ai voie sa copiezi, da' doar de pe masinile deja modificate virtual. Tu ai spus ca acea masina e copy/paste de pe alta. Daca nu-ti poti sustine afirmatiile, te rog, lasa-ne. Eu ti-am demostrat ca acuzatiile primite de tine au fost fondate, pe cand tu nu o poti face. PUNCT !

TOMMY 17-10-07 22:44

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 1154585)
Vad ca ai niste lipsuri in ceea ce priveste cunostintele despre VT. Intr-adevar, n-ai voie sa copiezi, da' doar de pe masinile deja modificate virtual. Tu ai spus ca acea masina e copy/paste de pe alta. Daca nu-ti poti sustine afirmatiile, te rog, lasa-ne. Eu ti-am demostrat ca acuzatiile primite de tine au fost fondate, pe cand tu nu o poti face. PUNCT !

Eu n-am zis ca este C/P de pe un VT. Am spus ca toata masina este alta, lucru care "dupa cunostintele mele sarace despre VT" nu este permis (cel putzin pe site-uri serioase). si inca odata subliniez ca n-am cum dovedi ,asa ca este legal.Dar cine a vazut destule VT-uri vede despre ce este vorba. Dar cred ca aceasta discutzie nu are niciun rost oricum voi avetzi dreptate.

wlady 18-10-07 14:36

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Te corectez, nu conduceai, era egal. Nus ofticat poti sa ai si 100 de voturi in fata mea daca le meriti :wink:. Si fratele meu, mergem unde vrei tu sa vedem daca susti ce vrei tu :lol: . Stop cu OT ... please, stricam topicul :wink:.

HoricutzWSR 18-10-07 15:20

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
http://www.volksforum.com/albums/fil...5_original.jpg

keemo 18-10-07 15:25

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
bun donor :lol:

Yackone 18-10-07 16:31

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by hori_cutz_tuning (Post 1155413)


mda...altii se chinuie sa faca masina e la 0 ...iar altii o copiaza in proportie de 80%...sincer nu mi se pare corect....

TOMMY 18-10-07 16:47

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1155532)
mda...altii se chinuie sa faca masina e la 0 ...iar altii o copiaza in proportie de 80%...sincer nu mi se pare corect....

Ooops! Cred ca daca ai mai cauta pe net ai gasi si restu de 20%:lol:

TOMMY 18-10-07 17:00

Re: Battle || Oldies but goldies - VW Bus x6
 
Gabi, esti cam tacut. Asa ceva e voie?


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning