![]() |
asa crezi tu :wink: japoneza nu trebe euro 69 asa ca poti inmatricula da platesti dublu
|
da ce au japonezele asa special? stiu ca au alte norme si cineva pe forum a zis ca se echivaleaza la RAR cu normele EURO si dk se incadreaza e ok, trece, dk nu, NU.
sau sta altfel situatia ? |
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning