![]() |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Hai mey, lasa-ma!... OK, am "comis" o eroare de exprimare... Ideea care reiese din expunerea mea cred ca este elocventa.
PS. Imi cer scuze, pe aceasta cale, pentru faptul ca Duminica trecuta nu am putut participa la ... reuniune. Am fost (si inca mai sunt) racit destul de rau... Sper ca data viitoare sa ne revedem. |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
poate ne vedem diminica seara la finante si vb mai multe,SCO ma cunoaste mai demult de la GINO
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
ma baieti uite care e treaba ... eu i-am dus la finantze pe tipi aia cu Bmw-Urile Adica : :LIV , RUS , JIU , si inca 2 , vreu sa va spun ca niciunul nu a luat amenda pt ca LIV a stiut sa vb cu cel de la circulatie ... aveti grija cum vb despre baitul asta ca mancati mult stii voi ce ...
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
bine ati venit baieti p forum !
:p nu va agitati prea mult, ca asa e p forumul asta...se vorbeste mult... |
Re: Intalnire in Pitesti ?
ce ziceti mai vine cineva diseara daca se opreste ploaia?
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
sa vedem..poate ma bag si eu..ca am cam lipsit
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Quote:
:lol: sa treci daca vrei ;) diseara n strangem...zic io...si daca tot ploua...n refugiem la un ceai cald... alte idei? |
Re: Intalnire in Pitesti ?
asta seara a iesit ceva interesant?eu n-am putut ajunge
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
absolut nimic...
am stat putin si am plecat...io cu mihai... :lol: |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Leu ce faci mah tata nu am mai vb demult !! :)
ps. am vandut audi. dar pazea ca imi iau ceva du tractiune spate !! ;)) |
Re: Intalnire in Pitesti ?
Si eu il cunosc pe liv de multa vreme si mi nse pare un tip foarte de treaba deci nu cred ca a avut el vreo legatura cu poliutzia si cu ce se intampla cand mai vine garda . Multzumesc asta este parerea mea ......
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
mersi Dumy pt aprecieri dar nu e nevoie pt ca nu masimt cu nimic vinovat cine ma cunoaste ma stie ca nu ma pretez sa fac lucruri atat de josnice
|
Re: Intalnire in Pitesti ?
Duuuuhh!!!... nu mai terminati odata cu subiectul acesta!?!... Cine a avut minte sa priceapa - a facut-o! cine nu - lasa-i in plata Domnului!... Nu observi (liv) ca, in loc de un "multumesc", ai primit tot felul de acuzatii neintemeiate?! Data viitoare (pentru ca SIGUR vor mai aparea "spetze" d'astea!) lasa-i pe fiecare sa se descurce cum pot!! Atunci o sa vezi: "sar'na nene militianule"... si alte "manifestari" d'astea!...
PS: liv! la intalnirea viitoare vino imbracat in costumul tau "de lucru"! :twisted: Sa vezi ATUNCI oki bulbucati!?!?! :2gun: |
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning