Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Campionat de Pool pe Ym! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/51290-campionat-pool-ym.html)

VaLeX 12-09-07 13:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_E30dak (Post 1095836)
sa inteleg k o sa fie 3 din 5 nu?

nu ..o sa fie ori 2-0 ori 2-1 :D ..la 1-1 se mai joaca un meci pt 2-1 ..capisci ?

acu ma jea la conducere..cand vin fac extragerile si aveti timp de o zi sa jucati :D ...salut

VaLeX 12-09-07 16:11

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
si se joaca in felul urmator :

VaLeX vs. Toyo9J |
-----------------------| => Castigatorii vor juca
Cristi_T vs. RAPTYLE |



boy_wonder vs. b0b0 |
-------------------------| => Castigatorii vor juca
trafy-vr6 vs. DACIA-Wrc |



sadrin vs. dagos88 |
-------------------|=> Castigatorii vor juca
Magos vs. 69WRX |



Alex-GBY vs. Shogun-A8 |
--------------------------|=> Castigatorii vor juca
C!8Y-M vs. BMW-E30dak |

id'urile le gasiti pe pagina anterioare

dupa fiecare meci, unul dintre cei 2 concurenti va posta CASTIGATORUL
Aveti o zi la dispozitie sa puneti rezultatele !
In caz ca in timpul meciului cade netu/se intampla ceva cu calculatorul unuia , va intelegeti la inceputul partidei [ori il reluati , ori se pune victorie celuilalt (Nu la intreg MECIUL, doar o partida)]


Termen limita pt rezultate : 13.sept.2007 ora: 16:00



\!/ SUCCKES \!/


HAI SA VA VAD ... ;) :idea: :arrow:
BAFTA ALL !! :twisted: :D

Bmw_E30dak 12-09-07 16:13

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
succes la toata lumea..

boy_wonder 12-09-07 16:49

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1095825)
si am terminat inscrierile
astia suntem ->

1.VaLeX | str82valli
2.Cristi_T | yo_cristi04
3.boy_wonder | boy_wonder
4.Toyo9J |
5.trafy-vr6 | valcea_racing
6.sandrin | sandryn89v
7.REPTYLE | coji93
8.b0b0 | bobo_razvy
9.C!8Y-M | ciby_rider
10.Alex-GBY | nfs_al3x
11.Magos | magos_5
12.dagos88 | dagos88
13.DACIA-Wrc | alecs_rg
14.BMW-E30dak | insomnia_squad
15.SHOGUN-A8 | shogun_alessandro
16.69WRX | sorin_dj1005

astia suntem , dac am gresit cu id'ul sa ma corecteze :D

dupa amiaza urmeaza "extragerea" si timp de o zi aveti tot timpu sa jucati (15 -20 minute dureaza nu mai mult cele 2-3 partide) .. :D

mi-ai gresit mie idu :lol:
deci id meu de mess e boy_wonder_ll

VaLeX 12-09-07 16:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
mai greseste omu' :D ..scuzoaiele mele , ia si joaca si lasa misto'ul :lol: :hug:

VaLeX 12-09-07 17:28

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
VaLeX vs. Toyo9J 2 - 1

(!8Y_M 12-09-07 17:38

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_E30dak (Post 1096215)
succes la toata lumea..

O sa ai nevoie:D al meu esti:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Magos 12-09-07 18:33

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
He he he ....
Bafta lume...
Eu plec la cotonogit baietii la YM! POOL >:)

69WRX 12-09-07 18:37

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
deja mi-e frica :twisted: :twisted:

sandrin 12-09-07 19:25

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1096213)
si se joaca in felul urmator :

VaLeX vs. Toyo9J |
-----------------------| => Castigatorii vor juca
Cristi_T vs. RAPTYLE |



boy_wonder vs. b0b0 |
-------------------------| => Castigatorii vor juca
trafy-vr6 vs. DACIA-Wrc |



sandrin vs. dagos88 |
-------------------|=> Castigatorii vor juca
Magos vs. 69WRX |



Alex-GBY vs. Shogun-A8 |
--------------------------|=> Castigatorii vor juca
C!8Y-M vs. BMW-E30dak |

id'urile le gasiti pe pagina anterioare

dupa fiecare meci, unul dintre cei 2 concurenti va posta CASTIGATORUL
Aveti o zi la dispozitie sa puneti rezultatele !
In caz ca in timpul meciului cade netu/se intampla ceva cu calculatorul unuia , va intelegeti la inceputul partidei [ori il reluati , ori se pune victorie celuilalt (Nu la intreg MECIUL, doar o partida)]


Termen limita pt rezultate : 13.sept.2007 ora: 16:00



\!/ SUCCKES \!/


HAI SA VA VAD ... ;) :idea: :arrow:
BAFTA ALL !! :twisted: :D

:)
..........

sandrin 12-09-07 20:16

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Sandrin - dagosh88 2:1

SHOGUN-A8 12-09-07 21:32

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
Shogun-A8 vs. Alex-GBY 2-1

DACIA-Wrc 12-09-07 21:44

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
trafy-vr6 -dacia-wrc 1-2


am castigat :P si cu alti jucatori dar nu dau numele :P

(!8Y_M 12-09-07 21:52

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
BMW-E30dak-ul meu pana acuma nu a intrat pe net:-s.. mai asteptam:D pana maine la 4...

DACIA-Wrc 12-09-07 22:04

Re: Campionat de Pool pe Ym!
 
alex-gby - dacia-wrc 1-2 :P
mai vrea careva sa joace cu mine? :d


All times are GMT +2. The time now is 01:22.

- Copyright 2026 4Tuning