Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   Intalnirea renault 5 (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/51112-intalnirea-renault-5-a.html)

boncea 20-09-07 22:34

Re: Intalnirea renault 5
 
Sunt prezent la intalnirea r5...dar hotarativa...:) ca sa ne facem cu totii timp

browser 20-09-07 22:59

Re: Intalnirea renault 5
 
Quote:

Originally Posted by boncea (Post 1110888)
Sunt prezent la intalnirea r5...dar hotarativa...:) ca sa ne facem cu totii timp

inca nu stiu la ce ora este intalnirea reno.... noi trebuie sa ne intalnim toate R5-urile si sa mergem gramada peste intalnirea renault care este pe 29 sep la sala polivalenta !

boncea 26-09-07 22:33

Re: Intalnirea renault 5
 
Vad ca toata lumea s-a dat la fund cu intalnirea...pana la urma mai vine cineva? Hai ma... macar o data pe an....postati si voi ....sa vedem dak se mai face intalnirea sau nu sa stiu si eu ce fac...;) thx

browser 26-09-07 22:46

Re: Intalnirea renault 5
 
io unu vin nu e problema :)

miliady 26-09-07 22:59

Re: Intalnirea renault 5
 
eu vin... in principiu

valir5gts 27-09-07 00:09

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sigur...

boncea 27-09-07 00:14

Re: Intalnirea renault 5
 
OKy atunci ziceti ora , si locul unde ne intalnim...ramane data de 29 septembrie ora 21:00 sala polivalenta? daca nu e bine asa....lasati posturi:)

boncea 27-09-07 00:15

Re: Intalnirea renault 5
 
sau ne intalnim noi in alta parte si mergem la intalnirea renault?

browser 27-09-07 13:08

Re: Intalnirea renault 5
 
am inteles ca nu se mai face intalnirea renault(aia mare).... o sa ne intalnim noi R5-urile pe data de 29 septembrie la polivalenta orele 21:00 daca exista propuniri cu alta ora postati :)

mistreku 27-09-07 13:29

Re: Intalnirea renault 5
 
o sa fiu alaturi de voi spiritual! cu gandu'!
sa facetzi shi voi poze..

miliady 27-09-07 16:16

Re: Intalnirea renault 5
 
21???? de ce asa tarziu? e deja noapte... nici nu se mai vad masinutzele
eu propun sa fie mai spre zi...

browser 27-09-07 16:44

Re: Intalnirea renault 5
 
la 18:00 e bine ?

miliady 27-09-07 16:45

Re: Intalnirea renault 5
 
asa mai da...

browser 27-09-07 22:04

Re: Intalnirea renault 5
 
deci ramane stabilit 29 SEPTEMBRIE ORELE 18:00 SALA POLIVALENTA INTALNIRE RANAULT5 :D HA HA

boncea 27-09-07 23:52

Re: Intalnirea renault 5
 
eu sambata la ora 18:00 sunt acolo....:) sa speram ca ne strangem cat mai multi.... nu va dati la fund...:) thx


All times are GMT +2. The time now is 04:37.

- Copyright 2026 4Tuning