![]() |
Re: Intalnirea renault 5
Sunt prezent la intalnirea r5...dar hotarativa...:) ca sa ne facem cu totii timp
|
Re: Intalnirea renault 5
Quote:
|
Re: Intalnirea renault 5
Vad ca toata lumea s-a dat la fund cu intalnirea...pana la urma mai vine cineva? Hai ma... macar o data pe an....postati si voi ....sa vedem dak se mai face intalnirea sau nu sa stiu si eu ce fac...;) thx
|
Re: Intalnirea renault 5
io unu vin nu e problema :)
|
Re: Intalnirea renault 5
eu vin... in principiu
|
Re: Intalnirea renault 5
eu sigur...
|
Re: Intalnirea renault 5
OKy atunci ziceti ora , si locul unde ne intalnim...ramane data de 29 septembrie ora 21:00 sala polivalenta? daca nu e bine asa....lasati posturi:)
|
Re: Intalnirea renault 5
sau ne intalnim noi in alta parte si mergem la intalnirea renault?
|
Re: Intalnirea renault 5
am inteles ca nu se mai face intalnirea renault(aia mare).... o sa ne intalnim noi R5-urile pe data de 29 septembrie la polivalenta orele 21:00 daca exista propuniri cu alta ora postati :)
|
Re: Intalnirea renault 5
o sa fiu alaturi de voi spiritual! cu gandu'!
sa facetzi shi voi poze.. |
Re: Intalnirea renault 5
21???? de ce asa tarziu? e deja noapte... nici nu se mai vad masinutzele
eu propun sa fie mai spre zi... |
Re: Intalnirea renault 5
la 18:00 e bine ?
|
Re: Intalnirea renault 5
asa mai da...
|
Re: Intalnirea renault 5
deci ramane stabilit 29 SEPTEMBRIE ORELE 18:00 SALA POLIVALENTA INTALNIRE RANAULT5 :D HA HA
|
Re: Intalnirea renault 5
eu sambata la ora 18:00 sunt acolo....:) sa speram ca ne strangem cat mai multi.... nu va dati la fund...:) thx
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:58. |
- Copyright 2026 4Tuning