Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Doua Surorii Gemene !!!! (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/49748-doua-surorii-gemene.html)

FIGHET 25-10-07 00:39

Re: Doua Surorii Gemene !!!!
 
Quote:

Originally Posted by klub (Post 1164943)
Masinile astea sunt niste bijuterii. Cu burlan, fara burlan, cu eleron sau fara masinile astea fac multe masini europene praf. sa nu mai vorbim despre cat de mult stiu romanii nascuti in passat-uri sa pretuiasca adevarata valoare a masinilor japoneze.

putini sunt aceia care le pretuieste cu adevarat


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning