![]() |
9 Attachment(s)
:lol: :lol:
|
4 Attachment(s)
mai am
|
Faine ma...!!!!! Sa le aud cum suna, ca dpdv estetic sunt ,,beton armat''!!! 8)
|
ce ati cumparat de la billa? :lol:
|
beton pozele...arata superb !!
dar al cui e focusul ? :P arata beton ambele mashini...shi merg pe masura bravo baietzi...v-atzi bagat banii in....mashini ! :) |
Ce?.... se vand tobe de carbon la BILLA? :lol: :lol:
|
:lol: :lol: :lol: mah sunteti nui normal de la bila am primit bani ca am facut reklama la internet si o sa mai primim 8) :lol:
|
ce-ai facut??
|
Aaaaaaaaaaa ...tu erai ala in fusta care facea reclama ptr BILLA!!!
Te-am vazut la TV!!! :lol: :lol: :lol: :lol: |
II faina mah tekine! Sa-ti traiasca! Ce urmeaza?
|
Re:
Quote:
akimoto vine CTRu'. TEKIN cumpara CTRu'. akimoto isi ia NSX... si asa mai departe :) |
:lol: :lol: :lol: daca vand preludu cumpar supra sa stii nu ctr u 8)
|
3 Attachment(s)
poze 8)
|
2 Attachment(s)
8) 8)
|
frumos, frumos de tot...
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning