Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

confuzzling 22-08-07 15:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
in afara de faptu' ca are motoru de 6L si ca e AMG ce e asa special la ea ?
daca tot vorbim de masini nepreparate si doar ca arata bine ca sunt "stock", de ce nu bentley-u sau 760 a' lu goeru' ?
oricum mi se par mult mai tari decat asta ...
dumnezeule, 760 ala :X :X

Sasha_z 22-08-07 15:22

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ma mir...dar is de acodr cu confuzzling ....760 a lu Goeru e mai tare dekt ML ;)

blad 22-08-07 16:14

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1046099)
a fost al tau? :D

nuu a fost al meu ! era din CRaiova tipu si a venit pe la noi in vizita defapt la raliu la ranca :)

blad 22-08-07 16:16

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
6 Attachment(s)
My first CAR:cry:

confuzzling 22-08-07 16:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da' asta cu ML-u, de ce a pus si poza cu el ? sau a vrut sa vedem volanu' sau ce ?!

confuzzling 22-08-07 16:20

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1059286)
cine stie ce masina e cea veche, cabrioleta maro din spate in poza 1_137 ???
se poate vedea in TG-JIU sau altundeva :( ?

nu cred ...din cate stiu poza aia e facuta in bucuresti

florin_cars 22-08-07 16:24

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
:( :(

Quote:

Originally Posted by blad (Post 1059415)
My first CAR:cry:

ooooDa, se putea fara 2 minore? :oops: :twisted: :twisted:
Daewoo masina d inceput, p final bembeu :-P

blad 22-08-07 16:31

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1059434)
:( :(


ooooDa, se putea fara 2 minore? :oops: :twisted: :twisted:
Daewoo masina d inceput, p final bembeu :-P

NU erau MINORE! :)

confuzzling 22-08-07 16:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
apropo, ce ai facut cu ea ?

florin_cars 22-08-07 16:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cu minorele cred k ne putem da seama :lol: :oops:
da, poate le-a vandut toate 3 la pachet :-P

confuzzling 22-08-07 16:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ei, e treaba omului ce a facut cu minorele, eu intrebam de masina

blad 22-08-07 17:11

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 1059448)
apropo, ce ai facut cu ea ?

am maritato:)

florin_cars 22-08-07 17:35

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ti-am zis mai confuzzling? :lol:
k si cu minorele.. :lol:..off..si u nu m-ai crezut :oops:

doar erau fete mari toate 3, nu? :lol: :lol:

confuzzling 22-08-07 17:54

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pervers mic ce esti :poke:

florin_cars 22-08-07 19:13

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai bre..k sunt un pic mai mare :oops:


All times are GMT +2. The time now is 23:25.

- Copyright 2026 4Tuning