![]() |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
pps:in legatura cu tabla asa e, e vai de cooru ei:D (k sa nu ma cenzureze:D) se indoaie k o foaie de carton |
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
in comparatie cu o berlina..loganul sta bine in curbe..probabil asta e motivul pentru care e asa laudat...sa mearga lumea si cu alte masini si atunci o sa-si schimbe parerea
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
poate vb si noi cu poze
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
10 Attachment(s)
Senzatie majora cu 40 la h .. vin si eu cu nijte poze:lol:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
7 Attachment(s)
inca o serie... oameni buni lasati viteza :sad:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Sunt de parere ca ar trebui facut un topic ..cred ca la TOT CE NU POATE FI INCADRAT! in care sa se puna poze din ROMANIA cu masini praf,chiar de la locul accidentului eventual,dc nu si victime...poate si filmulete ! cu siguranta ne-am uita si altfel am vedea lucrurile cand iesim data urm pe strada !
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
da decat sa comentati mai bine bagati nijte poze
|
Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning