Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/48325-uite-viteza-loganuri-avariate.html)

adu89 21-08-07 17:36

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by pitt! (Post 1057657)
vorbiti prostii legat de DACIA LOGAN,
eu personal conduc destul de tare si este destul de stabil loganul in curbe , chiar nu stiu de unde vorbiti din auzite poate dar am un laureate 1.5 dci si sunt foarte multumit.
Vina producerii accidentelor este numai si numai a soferilor, numai dati vina pe logane aiurea.
salut

si yo conduc logan da tin sa te cam contrazic... in curbe nu sta bine aproape deloc,la demaraj yo unu parca aveam mai mult demaraj cu 1310 decat cu loganul,da in afara demarajului,loganul e peste orice dacie zic yo.ps:NU SPUN K LOGANUL E MASINA FANTASTICA,DA PENTRU CE BANI AM DAT YO PE EA E MASINA EXCELENTA ;)
pps:in legatura cu tabla asa e, e vai de cooru ei:D (k sa nu ma cenzureze:D) se indoaie k o foaie de carton

dolb 21-08-07 18:17

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1057770)
eu ce spuneam? omul face diferenta. ce masina ai acum?

astra G 1.7 dti

dolb 21-08-07 18:20

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by pitt! (Post 1057657)
vorbiti prostii legat de DACIA LOGAN,
eu personal conduc destul de tare si este destul de stabil loganul in curbe , chiar nu stiu de unde vorbiti din auzite poate dar am un laureate 1.5 dci si sunt foarte multumit.
Vina producerii accidentelor este numai si numai a soferilor, numai dati vina pe logane aiurea.
salut

"dragutule bace, gura ta-mi place " ... de ce mama naibii crezi ca e facut loganu asa inalt ?? normal pentru ROMANIA , pentru CAMP TEREN ACCIDENTAT S.A.M.D. sa iti exemplific INALT = SUSPENSII INALTE = STA PROST IN CURBE , suspensii joase = sta super bine in curbe .. pune-ti mintea la contributie si vezi daca intelegi ce vreau sa zic ;) btw cu 1.5 dci nush ce viteza prinzi tu de zici ca sta bine in curbe.. daaaa sta bine in curbe pana la 60 la ora ( cam atat ar prinde motoreta aia ) :D

giubau_v8 21-08-07 18:34

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
in comparatie cu o berlina..loganul sta bine in curbe..probabil asta e motivul pentru care e asa laudat...sa mearga lumea si cu alte masini si atunci o sa-si schimbe parerea

bo$$u 21-08-07 18:48

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
poate vb si noi cu poze

bo$$u 21-08-07 19:36

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
10 Attachment(s)
Senzatie majora cu 40 la h .. vin si eu cu nijte poze:lol:

bo$$u 21-08-07 19:37

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
7 Attachment(s)
inca o serie... oameni buni lasati viteza :sad:

dolb 21-08-07 23:52

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by bo$$u (Post 1057984)
inca o serie... oameni buni lasati viteza :sad:

de ce zici viteza??? de ce nu zici neatentia .. de ce nu zici feriti-va ! daca un prost cu un tir a intrat in ei . oameni nevionati ?! daca nu au fost atenti sau i-a luat somnu ?? accidentele nu se rezuma la viteza !!!

Eugen_TL 21-08-07 23:56

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Sunt de parere ca ar trebui facut un topic ..cred ca la TOT CE NU POATE FI INCADRAT! in care sa se puna poze din ROMANIA cu masini praf,chiar de la locul accidentului eventual,dc nu si victime...poate si filmulete ! cu siguranta ne-am uita si altfel am vedea lucrurile cand iesim data urm pe strada !

pHlow 22-08-07 01:46

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1058351)
de ce zici viteza??? de ce nu zici neatentia .. de ce nu zici feriti-va ! daca un prost cu un tir a intrat in ei . oameni nevionati ?! daca nu au fost atenti sau i-a luat somnu ?? accidentele nu se rezuma la viteza !!!

aici ai mare dreptate. uneori viteza te poate salva. multi mor din vina altora sau din neatentie chiar la viteze reduse.,,,

tomita 22-08-07 01:48

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by bo$$u (Post 1057980)
Senzatie majora cu 40 la h .. vin si eu cu nijte poze:lol:

mai bine spuneai senzatie majora cu 180 la h:lol:

dolb 22-08-07 01:50

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1058518)
aici ai mare dreptate. uneori viteza te poate salva. multi mor din vina altora sau din neatentie chiar la viteze reduse.,,,

am 2 accidente ( grave ) la activ si ambele au fost cu treapta 1 la relanti :( nush cat .. 5 km/h sau cam asa ceva ! si in oras la fel, cand merg incet am mari sanse sa fac accident .. cand o calc sunt "king of the road" :D

pHlow 22-08-07 01:51

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1058525)
am 2 accidente ( grave ) la activ si ambele au fost cu treapta 1 la relanti :( nush cat .. 5 km/h sau cam asa ceva ! si in oras la fel, cand merg incet am mari sanse sa fac accident .. cand o calc sunt "king of the road" :D

presupun ca nu a fost vina ta. ce inseamna major? ai avut tu ceva prb?

bo$$u 22-08-07 09:24

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
da decat sa comentati mai bine bagati nijte poze

dolb 22-08-07 09:50

Re: Uite Ce Face Viteza : Loganuri Avariate
 
Quote:

Originally Posted by pHlow (Post 1058526)
presupun ca nu a fost vina ta. ce inseamna major? ai avut tu ceva prb?

dupa accident masina a ramas acolo ! trailer scria pe ea :lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:11.

- Copyright 2026 4Tuning