![]() |
Re: 2006 Eclipse Gt Se
in tm este cineva care se stie sa faca softuri mai ales la mitsubishi fiind posesor de evo9.dami pm daca te intereseaza
|
Re: 2006 Eclipse Gt Se
vezi ca se scrie hatchback... nu hatchbach....
|
Re: 2006 Eclipse Gt Se
Quote:
Stau mai mult pe forum dedicat 4G din SUA si inca nu au reusit sa il rescrie. Nu este nici pe departe la fel de permisiv sau user-friendly precum cele de pe EVO. E mare bataie de cap cu el, dar sa vedem, cine stie... |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning