Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mitsubishi (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi.html)
-   -   2006 Eclipse Gt Se (https://forum.4tuning.ro/131-masina-mea-mitsubishi/47706-2006-eclipse-gt.html)

sergiu_evo 26-09-09 21:03

Re: 2006 Eclipse Gt Se
 
in tm este cineva care se stie sa faca softuri mai ales la mitsubishi fiind posesor de evo9.dami pm daca te intereseaza

Flo_lancer 26-09-09 21:15

Re: 2006 Eclipse Gt Se
 
vezi ca se scrie hatchback... nu hatchbach....

zzero 27-09-09 12:33

Re: 2006 Eclipse Gt Se
 
Quote:

Originally Posted by Razvan-CT (Post 2670772)
pai atunci ai putea sa mergi undeva sa-ti faca modificari in ecu-ul standard al masinii

Pai asta este motivul pt care merg si la RacingCode nu doar la MT. Mi-au zis sa trec pe la ei sa citeasca ECU al masinii. Sa fiu sincer nu cred ca vor reusi sa il rescrie. Este foarte "capos" ECU de pe Eclipse 4Gen.
Stau mai mult pe forum dedicat 4G din SUA si inca nu au reusit sa il rescrie. Nu este nici pe departe la fel de permisiv sau user-friendly precum cele de pe EVO.
E mare bataie de cap cu el, dar sa vedem, cine stie...


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning