![]() |
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
2 Attachment(s)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Salut!sunt super marfa jantele,si capota imi place!sa ai grija de ea se vede ce este ingrijita.
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
deci..bordu ala e marfa rau si nu arata ca un pom de craciun si jantele alea ce firma sunt?
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
da probleme cu rugina nu ai la ea?(totusi este o dacie)
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
nenea,nenea si acum prinde 220 ? :P
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
daca iei 2 mm din chiuluasa ce se intampla?
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
chiuluasa la dacie
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
e soper tare masina...sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea...
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
e de vanzare.....daca sunteti interesati
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
too late.....am vandut-o deja
|
Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:31. |
- Copyright 2026 4Tuning