Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   bag si yo o poza cu Dacia mea (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/47326-bag-yo-poza-dacia-mea.html)

!Choco 25-08-07 20:20

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
2 Attachment(s)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze

Elvys_Marius 02-09-07 23:23

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Salut!sunt super marfa jantele,si capota imi place!sa ai grija de ea se vede ce este ingrijita.

dafy duck 05-09-07 17:28

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
deci..bordu ala e marfa rau si nu arata ca un pom de craciun si jantele alea ce firma sunt?

!Choco 05-09-07 19:27

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by dafy duck (Post 1083144)
deci..bordu ala e marfa rau si nu arata ca un pom de craciun si jantele alea ce firma sunt?

ms man....jantele sun Steffan Cup8 dimensiuni j8x14"

dafy duck 05-09-07 22:30

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
da probleme cu rugina nu ai la ea?(totusi este o dacie)

Alpine 06-09-07 16:34

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1063769)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze

din cate am vazut ti-ai incadrat f bine bordul.nu ai facut nici o modificare?? arata Ok masina.Spor la treaba in continuare!!!

Dodo_998 14-09-07 03:20

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
nenea,nenea si acum prinde 220 ? :P

dafy duck 14-09-07 23:17

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
daca iei 2 mm din chiuluasa ce se intampla?

dafy duck 14-09-07 23:17

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
chiuluasa la dacie

danutz_2007 27-09-07 16:03

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
e soper tare masina...sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea...

!Choco 27-09-07 19:45

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
e de vanzare.....daca sunteti interesati

shmen_dj 15-10-07 22:49

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1121972)
e de vanzare.....daca sunteti interesati

salutare prietene...de ce o vinzi dak ai investit bani in ea....nu shtiu dak e cineva interesat sa itzi dea cat ai bagat tu in ea...parerea mea e sa o pastrezi...imi place la nebunie cum arata cu jantele...incearca sa ii montez nishte spoilere...shi in rest totul e ok...bv...mult succes...:!: :!:

AAlpine1 16-10-07 15:29

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1063769)
hai ca azi mi-am legat semnalizarile si aproape tot ce mai era de legat.....in afara de turometru....si luminile de noapte din bord.....am aici si niste poze

nu prea ai avut ce face pe acasa........

!Choco 16-10-07 16:22

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
too late.....am vandut-o deja

shmen_dj 16-10-07 20:34

Re: bag si yo o poza cu Dacia mea
 
Quote:

Originally Posted by !Choco (Post 1152334)
too late.....am vandut-o deja

ok atunci cine a cumparat-o sa o stapaneasca sanatos...shi potzi sa imi spooi shi mie cu ce pretz ai vandut-o???


All times are GMT +2. The time now is 06:31.

- Copyright 2026 4Tuning