![]() |
dupa cum se stie sebi pentru a organiza asa ceva ai nevoie de o gramada de relatii si pile pt a obtine aprobarile necesare :wink:
in al doilea rand povestea este ca atunci knd aveti nevoie de vre un motor pt o masina puternica aparuta brusc nu mai e nici o problema si nu mai sunt probleme..vezi kzul viper, supra ,celica |
sssst, la cursa de la Galati organizata de LR se anunta ca se vor da si motoare!
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...=10870&start=0 |
-Pai ar fi o idee buna cu motocicletele...dar indelung refuzata timp de 3 ani!!!!!
-Acum pentru straucirea evenimentelor obosite se va permite si motoarelor sa participe. - O idee buna dar sub alta egida organizata cred ca ar fi un eveniment superb......cam atat de spus macar aici nu-mi mai sterge Sebastian posturile............. |
Re: Moto la legal racing
Sambata sau Duminica impruna cu un partener traditional va oferim pe baneasa un eveniment de liniute moto.
|
Re: Moto la legal racing
S-a amanat, e prea cald!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning