Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 140cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/45614-pana-140cp.html)

miliady 22-09-07 01:11

Re: Orice pana in 140cp
 
120 cp si 850 kile... nu are 800 :P 5 gtt prin politehnica...

Jimmy_slide 22-09-07 01:23

Re: Orice pana in 140cp
 
cum adica 5 gtt prin politehnica?e r5 turbo?

BlacK_KilleR 22-09-07 02:24

Re: Orice pana in 140cp
 
Cu un Seat ibiza 1.4 101 cai te dai?asa just for fun....

Jimmy_slide 22-09-07 03:19

Re: Orice pana in 140cp
 
:-) ok.Daca mai ai rabdare pana sapt viitoare

miliady 22-09-07 10:44

Re: Orice pana in 140cp
 
ai zis ca vii la facultate la 1 oct... am dat si eu cu presupusu ca esti la poli...(mi-a fost lene sa pun toate semnele de punctuatie.. "120 cp si 850 kg, r5 gtt, prin politehnica") ca ne vedem pe-acolo. da e turbo... cum crezi altfel ca ar avea un R5 aspirat 120 cp :P

Khalis 22-09-07 11:41

Re: Orice pana in 140cp
 
@Jimmy:... dap.... faculta.... mashinutza are un 1.6 16v benzinar.... 107cp la vreo 1130 kg.... vb cand ajung in Buc
@miliady: eu veneam in Buc... nu Jimmy :D..... deci.... ne vedem prin poli... :twisted:

Jimmy_slide 22-09-07 19:13

Re: Orice pana in 140cp
 
sunt in ase:-) da, logic, da' poate aveai montat central un v6 de 2800 mai obosit:oops: vb pe mess dak e, vezi pm miliady

TheMendacious 29-09-07 12:16

Re: Orice pana in 140cp
 
Jimmy ... opel calibra 2000 8v STOCK 115 cai ... astept pm unde si cum

Jimmy_slide 29-09-07 21:16

Re: Orice pana in 140cp
 
Vezi k ti-am dat pm

Khalis 01-10-07 16:35

Re: Orice pana in 140cp
 
Jimmy.... ajunsei shi eu prin Buc.... :D daca vrei sa ne dam.... imi zici..... :twisted:

Jimmy_slide 03-10-07 18:17

Re: Orice pana in 140cp
 
Sorry, dar se amana pt sapt asta.Daca vrea cineva, ne vdm la buzau la legala.Cine se baga?Haide k e aceeasi grupa!


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning