![]() |
Re: Orice pana in 140cp
120 cp si 850 kile... nu are 800 :P 5 gtt prin politehnica...
|
Re: Orice pana in 140cp
cum adica 5 gtt prin politehnica?e r5 turbo?
|
Re: Orice pana in 140cp
Cu un Seat ibiza 1.4 101 cai te dai?asa just for fun....
|
Re: Orice pana in 140cp
:-) ok.Daca mai ai rabdare pana sapt viitoare
|
Re: Orice pana in 140cp
ai zis ca vii la facultate la 1 oct... am dat si eu cu presupusu ca esti la poli...(mi-a fost lene sa pun toate semnele de punctuatie.. "120 cp si 850 kg, r5 gtt, prin politehnica") ca ne vedem pe-acolo. da e turbo... cum crezi altfel ca ar avea un R5 aspirat 120 cp :P
|
Re: Orice pana in 140cp
@Jimmy:... dap.... faculta.... mashinutza are un 1.6 16v benzinar.... 107cp la vreo 1130 kg.... vb cand ajung in Buc
@miliady: eu veneam in Buc... nu Jimmy :D..... deci.... ne vedem prin poli... :twisted: |
Re: Orice pana in 140cp
sunt in ase:-) da, logic, da' poate aveai montat central un v6 de 2800 mai obosit:oops: vb pe mess dak e, vezi pm miliady
|
Re: Orice pana in 140cp
Jimmy ... opel calibra 2000 8v STOCK 115 cai ... astept pm unde si cum
|
Re: Orice pana in 140cp
Vezi k ti-am dat pm
|
Re: Orice pana in 140cp
Jimmy.... ajunsei shi eu prin Buc.... :D daca vrei sa ne dam.... imi zici..... :twisted:
|
Re: Orice pana in 140cp
Sorry, dar se amana pt sapt asta.Daca vrea cineva, ne vdm la buzau la legala.Cine se baga?Haide k e aceeasi grupa!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning