Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   care stie unde pot gasi si eu jocu ala cu DACII (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/4495-stie-pot-gasi-jocu-dacii.html)

LaMishto 10-04-05 15:46

haha.. belea jocu`.. da cum imi aleg si alta masina? ;)

alexutzu 10-04-05 21:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"LaMishto\"
haha.. belea jocu`.. da cum imi aleg si alta masina? ;)

iti iei mai intai dupa net alte masini...... asta daca vrei sa ai de unde alege :lol:

LaMishto 10-04-05 23:50

hehe.. `ved got da` ideea ;)

Toto - BOD 11-04-05 00:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"dj05dpx\"
help me:am descarcat ambele versiuni si-mi apare mereu ignore sau close dupa ce vreau sa le dezarhivez :roll: exista vreo solutie?am dat click pe ignore sau close dar tot nu merge...nici dupa un minut de asteptat asa cum zicea Ciro_zel...

Quote:

Originally Posted by \"driver\"
Exact asha e&la mine
l'am bagat si in D si in C ca o partitie e de un fel si cealalta d alt fel da tot degeaba ca nu merge

luati ultima versiune! e fara problema asta! cel putin la mine nu a mai aparut

driver 11-04-05 10:59

care e ultima versiune?0.5.0?daca e asta nu am rezolvat nik dak u e sa'mi zici care e ms

DVDValy 12-04-05 10:05

2 Attachment(s)
i-a priviti aici :D

DVDValy 12-04-05 10:31

1 Attachment(s)
logan mai aproape de strazi :D

DVDValy 12-04-05 10:35

2 Attachment(s)
dacia 1300 :D

dj05dpx 12-04-05 15:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"driver\"
care e ultima versiune?0.5.0?daca e asta nu am rezolvat nik dak u e sa'mi zici care e ms

e ceva cu beta 8.9(numai versiunea 8.9 sa o iei),am luat-o si acum imi merge dar trebuie sa cauti bine pe la NEWS,spor la treaba :D

Ciro_zel 12-04-05 16:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DVDValy\"
i-a priviti aici :D

Bre'valy, cum ai pus alea p dacie?

valib 12-04-05 20:35

o intrebare...
nu se pot download-a si alte piste..?ca devine plictisitor...

dj05dpx 12-04-05 23:04

vezi la TRACKS :wink:

dj05dpx 15-04-05 00:48

cine vrea sa facem schimb de masini ca pe site am vazut ca nu mai merge sa dw :(

DVDValy 18-04-05 11:51

in legatura cu dacia 1310 e facuta de un baiat si nu am facuto eu de la el am luat jocu
dc vreti va dau si eu masinile mele
a si eu am reusit sa modific doar sunetu la motor turatia si sa fie mai aprope de strazi si cartiere :peace:

fiderzen 18-04-05 12:06

valy,pune si tu masinile aici si spune la fiecare mofificarea,pe mine ma intereseaza dacia cu eleron,
eu am facut un mini cooper 4x4 si se infige super,si restul le-am dat putere,am schimbat raportul din cutiile de viteza,sunet motor,diferential,suspensii,roti,etc


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning