![]() |
haha.. belea jocu`.. da cum imi aleg si alta masina? ;)
|
Re:
Quote:
|
hehe.. `ved got da` ideea ;)
|
Re:
Quote:
Quote:
|
care e ultima versiune?0.5.0?daca e asta nu am rezolvat nik dak u e sa'mi zici care e ms
|
2 Attachment(s)
i-a priviti aici :D
|
1 Attachment(s)
logan mai aproape de strazi :D
|
2 Attachment(s)
dacia 1300 :D
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
o intrebare...
nu se pot download-a si alte piste..?ca devine plictisitor... |
vezi la TRACKS :wink:
|
cine vrea sa facem schimb de masini ca pe site am vazut ca nu mai merge sa dw :(
|
in legatura cu dacia 1310 e facuta de un baiat si nu am facuto eu de la el am luat jocu
dc vreti va dau si eu masinile mele a si eu am reusit sa modific doar sunetu la motor turatia si sa fie mai aprope de strazi si cartiere :peace: |
valy,pune si tu masinile aici si spune la fiecare mofificarea,pe mine ma intereseaza dacia cu eleron,
eu am facut un mini cooper 4x4 si se infige super,si restul le-am dat putere,am schimbat raportul din cutiile de viteza,sunet motor,diferential,suspensii,roti,etc |
| All times are GMT +2. The time now is 12:58. |
- Copyright 2026 4Tuning