Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Transilvania Tuning Days 2007 (https://forum.4tuning.ro/407-transilvania-tuning-days-2007.html)
-   -   Poze cu fetele de la TTD (https://forum.4tuning.ro/407-transilvania-tuning-days-2007/44641-poze-fetele-ttd.html)

Alex_Alfa 04-07-07 01:54

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Domnisoara de pe Peugeot-ul negru, si de fapt din prima poza e simpatica :oops:

bzsa 04-07-07 14:36

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by Alex_Alfa (Post 980714)
Domnisoara de pe Peugeot-ul negru, si de fapt din prima poza e simpatica :oops:

ce ai zis-o:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MKE 04-07-07 17:09

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
baietzi.. fara posturi inutile plzz... v-ati spus parerea si gata..nu o mai lungiti aiurea...

andrei.badea 06-07-07 01:15

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by MKE (Post 981642)
baietzi.. fara posturi inutile plzz... v-ati spus parerea si gata..nu o mai lungiti aiurea...

Pai n-am lungi-o dak am afla si noi niste detalii mai importante despre fetele alea. Daca le-au ales asa frumoase.:D

AdiNX 07-07-07 00:15

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
iar vin italienii si ne iau toate ardelencele :lol:

dan_m3 10-07-07 03:03

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
mda, cam prea inocente,...
prefer vedetele de genul hollywood ;)


:rolleyes2

andrei.badea 10-07-07 08:26

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by AdiNX (Post 985770)
iar vin italienii si ne iau toate ardelencele :lol:

Da ce ei n-au femei? Atat le tre. Io inteleg k sunt frumoase romancele (cele mai frumoase dupa unele statistici) dar totusi, sa se mai abtina. Sa-si vada de ale lor. :lol:

V1p3R 10-07-07 10:23

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Nu ii lasam sa ni le duca;)).....astea sunt ale noastre si gata!!!!!:D:D...
NU LE DAM!!!!:D:D

preda_arycy 11-07-07 19:46

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
nu mai aveti?

columbeanu_bt 13-07-07 10:08

Re: Poze cu fetele de la TTD
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 981374)
ce ai zis-o:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oooo da cine a zis asta mare dreptate a avut:twisted: a stiut el cum sta treaba ....


All times are GMT +2. The time now is 02:03.

- Copyright 2026 4Tuning