![]() |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Quote:
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
cum se face ca golfurile din 2000 2001 unele au euro 3 si unele euro 4? e teapa daca scrie ca are euro 4 sau se poate face ceva( sa inlocuiasca , catalizatoarele sau ceva de genu) sa aibe euro 4?
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
urgent fratilor ca mi-au iesit ochii din orbite de cand caut masina...am gasit un bmw 318 diesel cu detoate, nu merge aerul conditionat la el, varianta scurta din 98.....5000...sfaturi cat mai multe ca e departe si in seara asta am tren...omu accepta tester
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Quote:
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Quote:
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
e din romania, are 150 mii km si omu spune ca a fost masina sorei lui, e modelu in 2 usi compact
ms pt informatia cu golfurile |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
1 Attachment(s)
Iti fac eu o oferta... masina e de vanzare la 7800 negociabil... pe forum... peugeot 206 benzina.. din 2005 .. 75 cai... consuma fff putzin.. are doar 20.000 km ... e in stare foarte buna.. are jenti O.Z. racing superturismo.. si suspensie sport... euro 4 ... carte service... vreau sa o vand ca eu termin cu bacu si tre sa fac un leasing la un A4 2007 si am nevoie de bani... lasa tu jegurile alea din 2000... si '99 ... si etc.. :D
asta dak mai faci rost de inca ceva $$... ne intelegem... ! N`am decat poza asta deocamdata.. |
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
am vazut masina ta la bazar...nu am de unde sa fac rost de bani.. si oricum pejo 206 nu ma prea incanta mai ales dupa ce a iesit melodia aia a lu maximilian- P**** la volan;)..no offence..masina ta arata bine...si daca vroiam sa iau un 206 luam unu diesel
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
ahhh... m`ai prins .. eu deaia o vand c`a iesit piesa aia pe piatza si mi`e teama sa nu se faca prea cuoscuta :P aa.. :) piesa.. pai cine e ala ce canta sa`mi zica mie ca e masina de p**** :) .. o fi avand el 3 c**ie ? treaba lui ce canta si cum canta.. :D oricum ti`am facut o oferta doar ca sa nu stau degeaba aici pe forum.. poate vand si masina :D ca a fost fratemio la cluj cu ea si lumea intreba de ciocolata nu stiu de ce fel.. la greuuuu toata lumea cauta in targu de masini ciocolata ... (deaia de mancat) .. bafta la cautarea masinii :D
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
:))... sincer nu e din cauza melodiei ca eu nu sunt genu de oaie sa ma iau dupa oricine ce e frumos si ce nu...e din cauza $$$$..bafta la vanzare cu masina
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Quote:
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
pana la urma am devenit si eu posesor bmw...e bun si ala...cu jumate de rezervor cluj-buzau, serpentine urcat coborat etc aprox 450 km...topicul se poate inchide, multumesc pentru sfaturi baieti raman dator
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Bwahahaa.....felicitari si s-o stapanesti FARA incidente :D
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
Felicitari pt. achizitie ! Sa o stapanesti sanatos si fara incidente ! Cu respect !
|
Re: 6500 euro..pot sa imi iau un golf 4?
ai mare grija de ea ! fara alte incidente ! take care
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning