![]() |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
fara deocamdata...
pe viitor vreau sa le fak ionizate :d folia nu imi place fiecare cu gusturile lui:D se vede frumos folia da totushi e folie...nu tzine asha mult |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
ionizate ... fatza .. spate plusz parasolar .. de 24 pe parbriz ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
pentru folie votez,o poti da jos oricand;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Quote:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
cristi, pe cuvant daca m-ar interesa de ea:lol::lol::lol:
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
vad ca multa lume zice ca folia nu tine bine in timp . cei care au folie Llumar sau care au avut pe masina stiu ca nu este asa . in plus de asta 5 ani garantie suna bine ;)
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie 3M fata spate (nu stiu cat dar in fata sunt mai deschise) ....
sunt pe masina de multi ani si au rezistat foarte bine (masina a stat foarte mult in soare) si dezaburirea merge fara probleme.... |
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie toate geamurile, 70% transparenta si parasolar mat ...Se vede si in semnatura.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie 3M fata (putin nuantata ca sa nu avem probleme cu domnii pol.) spate si luneta cat mai inchise plus ca pe luneta e bun si noaptea nu te orbeste asa de tare prostu care vine cu faza lunga in spatele tau sau care are farurile reglate dupa ciorile din copaci. folia pentru masinile inchise si albe. iar restu perlate si gri ionizate. Folie 3M am si eu pe masina de 3 ani si nu am nici o treaba cu ea este cea mai buna de pe piata. si una e cand vede nea militistul 3m si alta cand vede Lumar no offence dar asta e realitatea.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Folie pe geamurile din spate si luneta
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie spate,laterale spate 60% cu aspect de oglinda din esterior.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Geamuri ionizate+luneta
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
am dacie berlina si are geamuri simple daca voi schimba masina o sa aleg foliile llumar.
|
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
folie 100% spate si 50 % fatza urmeaza la vara 100% fatza :-)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning