Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

morpheusmaster 26-06-07 23:32

Re: Roman
 
Ma mir cum de nu sa "inscris" pana acum la sectiunea Roman...doar cu el am vb. de toata faza, de initiativa si sa intru si eu putin pe forum sa vad kre e treaba cu intalnirile saptamanale prin P. Nt. ...ii las un offline sa "check in" :)

Ali_ump 27-06-07 18:36

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 968472)
Ma mir cum de nu sa "inscris" pana acum la sectiunea Roman...doar cu el am vb. de toata faza, de initiativa si sa intru si eu putin pe forum sa vad kre e treaba cu intalnirile saptamanale prin P. Nt. ...ii las un offline sa "check in" :)

You do that ....si poate ne mai vizitati pe la Piatra pana ce se mai aranjeaza treburile pe la voi ...o sa vreau sa ma int intr-o zi cu voi ...sa stam de vb cand ajung in Roman ...

morpheusmaster 28-06-07 00:10

Re: Roman
 
Acum vin cu o problema pe bune...deci... Ipoteza: la Fiat Seicento distanta dintre prezoane este de 98 (masurat pe subler)...jantele care imi trebuie sunt de 13" cu distanta intre prezoane de 100...am intrat pe forum la fiat si acolo tipii vb. ca treaba asta se rezolva cu "Wobbly Bolts" http://www.fiatforum.com/punto/6520-wobbly-bolts.html ...acu faza e asta...eu de unde pana mea gasesc din astea??? sau pe cineva kre sa imi faca??? P.S. Am pus janta cu distanta de 100...si ramane spatiu najpa...nu e imbinare perfecta... Cine ma ajuta?

ionut17 28-06-07 10:39

Re: Roman
 
din cate stiu eu iti trebuie flanse sau schimbi fuzetele si tamburi cu unele care sa aiba distanta care iti trebuie

morpheusmaster 30-06-07 23:08

Re: Roman
 
da gata??? nu mai misca nimeni nimic pe aici??? :(

buddy_lexx 30-06-07 23:46

Re: Roman
 
se pare k nu ..din pakate... :sad:
mai spune si u la lume sa intre pe forum sa posteze... :D

Ali_ump 03-07-07 12:23

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 975135)
da gata??? nu mai misca nimeni nimic pe aici??? :(

Ne-ai inchis cu problenma ta :)



Este un Cielo galben frumos ...DMX la numar in Roman ...a fost la noi la Piatra la intalnire odata ...il stie cineva??\
Si daca stie cineva cum pot da de Bontzay??? va rog sa imi spuneti

26WRC 03-07-07 20:09

Re: Roman
 
stiu cielo 48dmx e tot din favorit are capota si pleoape cu folie de carbon ,jante , stopuri clare pe negru dar nu'l cunosc pe proprietar

iar masina lui bontzay nu am mai vazut de mult prin roman

morpheusmaster 04-07-07 00:36

Re: Roman
 
26wrc ai zis k tragi o fuga pan la piatra sa vezi oltcitu' minune a lui ghici...ai mai fost???

26WRC 04-07-07 01:52

Re: Roman
 
fuse'i in piatra dar nu avuse'i numarul de telefon bine cunoscut 222111 ... sper am ocazia sa vad si eu olteanu' mergand cu "mult" la ora

ionut17 05-07-07 12:17

Re: Roman
 
cine stie un loc de unde pot sa cumpar fibra de sticla? in roman, iasi, suceava, piatra sau bacau o adresa un nr de tel orice. ms

SHOGUN-A8 07-07-07 18:28

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 979058)
Ne-ai inchis cu problenma ta :)



Este un Cielo galben frumos ...DMX la numar in Roman ...a fost la noi la Piatra la intalnire odata ...il stie cineva??\
Si daca stie cineva cum pot da de Bontzay??? va rog sa imi spuneti

Bontzay are carnetul suspendat si da pt A acum...
Da-i un pm si am sa-i spun sa mai intre.

Ali_ump 09-07-07 10:35

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by SHOGUN-A8 (Post 986716)
Bontzay are carnetul suspendat si da pt A acum...
Da-i un pm si am sa-i spun sa mai intre.

Da ce a facut ...??? Naspa rau de tot ...o sa incerc sa il contactez...:rolleyes2

Ali_ump 13-07-07 10:53

Re: Roman
 
https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=347&a=47

adidas00 13-07-07 20:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 961850)
In primu rand bun venit pe forum ...in sfarsit cineva de la roman ia initziativa ....o sa incerc sa ma intalnesc cu voi intr-o zi la Roman pt ca eu merg destul de des in zona ....cu serviciul ...si discutam pe larg toate aspectele.
Va asteptam pe la noi vinerea ...si in numar cat mai mare....au fost odata nite baieti de la roman insa din pacate nu s-a tinut legatura cu ei ...sper ca de data asta sa fie altfel...
Sa crestetzi mari si frumosi ...si cu multe masini tunate...:)...

Data viitoare facem schimb si de numere de telefon. Cu voi am fost in restaurantul ala rustic? :D


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning