Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Ce scaune ai in masina ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/43831-scaune-masina.html)

markizu 11-07-08 17:26

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock exact ce imi trebuie piele alcantara ,suport lombar ,reglaj inaltime aaa si sunt pt lancia delta ;-)

Jesse 16-07-08 09:23

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
recaro, direct din fabrica :)).

KTA87 05-08-08 12:41

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock! Nu foarte confortabile dar ma multumesc cu ele. :)

GanGxta 05-08-08 23:39

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
sport, incalzite din fabrica

Antilles 12-06-09 08:35

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Momentan sunt stock, scaune sport de Astra, nu am de gand sa le schimb (arata chiar bine si sunt si confortabile) o sa le retapitez in piele+textil

cristy_dacia 01-12-09 19:16

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock

julaikos 09-12-09 18:17

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
2 Attachment(s)
am avut stock,am pus de opel vectra (modelul dintr-un material asemanator catifelei)foarte fainte scaunele,am stat bine in ele
Attachment 1212943
iar acum am FK cu sustinere laterala,si astea desi sunt mai tari stau destull de bine ele
Attachment 1212942

bogdan_olteanu83 31-12-09 12:55

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
2 Attachment(s)
imitatie piele galben cu negru pe un e30 galben , sunt foatre comode ,le am de 2 ani dar nu am probleme cu ele decit ca trebuiesc curatate zilnic , a ....uitasem sunt facute de mine personal in 2 saptamini!

andreimp3 21-02-10 17:22

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
scaune stock
prefer scaunele cu sustinere laterala
astea de pe octavia sunt destul de ok

si odata cu tema asta mi-am adus aminte de batrinica dacie a lui bunicu'
cand ma urc in ea parca ma scufund intr-o saltea cu apa... totusi sunt foarte comfortabile:D

dragos2900 22-02-10 09:29

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
stock,recaro reglabile pe inaltime

plictisit 02-03-10 06:03

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
same here stock, dar sper intr-o buna zi sport si electrice

r0n1n 12-03-10 15:38

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Sport de fabrica, alcantara.

grg_92 29-01-11 21:36

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
salut..scaune de bucatarie!:D...glumesc..stock din pacate

rZvBooM 29-01-11 23:19

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Recaro. stock

sek00 16-04-11 09:06

Re: Ce scaune ai in masina ?
 
Stock , foarte multumit de ele .


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning