![]() |
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock exact ce imi trebuie piele alcantara ,suport lombar ,reglaj inaltime aaa si sunt pt lancia delta ;-)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
recaro, direct din fabrica :)).
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock! Nu foarte confortabile dar ma multumesc cu ele. :)
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
sport, incalzite din fabrica
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Momentan sunt stock, scaune sport de Astra, nu am de gand sa le schimb (arata chiar bine si sunt si confortabile) o sa le retapitez in piele+textil
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
2 Attachment(s)
am avut stock,am pus de opel vectra (modelul dintr-un material asemanator catifelei)foarte fainte scaunele,am stat bine in ele
Attachment 1212943 iar acum am FK cu sustinere laterala,si astea desi sunt mai tari stau destull de bine ele Attachment 1212942 |
Re: Ce scaune ai in masina ?
2 Attachment(s)
imitatie piele galben cu negru pe un e30 galben , sunt foatre comode ,le am de 2 ani dar nu am probleme cu ele decit ca trebuiesc curatate zilnic , a ....uitasem sunt facute de mine personal in 2 saptamini!
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
scaune stock
prefer scaunele cu sustinere laterala astea de pe octavia sunt destul de ok si odata cu tema asta mi-am adus aminte de batrinica dacie a lui bunicu' cand ma urc in ea parca ma scufund intr-o saltea cu apa... totusi sunt foarte comfortabile:D |
Re: Ce scaune ai in masina ?
stock,recaro reglabile pe inaltime
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
same here stock, dar sper intr-o buna zi sport si electrice
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Sport de fabrica, alcantara.
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
salut..scaune de bucatarie!:D...glumesc..stock din pacate
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Recaro. stock
|
Re: Ce scaune ai in masina ?
Stock , foarte multumit de ele .
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning