![]() |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
1 Attachment(s)
ii diferenta mare intre : philips BlueVision si philips Philips x-treme power? cica X-treme power da cu 80 % mai multa lumina. ce parere aveti. aveti ceva comparatii intre cele 2?
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Quote:
am si eu un xenon 8000k pe scurta si ceata. mi-as pune un halogen pe o culoare asemanatoare. ce imi recomanzi ? vreau sa scap de galbenul din lunga. am inteles ca cele cu led-uri smd au culoare undeva pe la 6000k doar ca nu mai prea vezi pe lunga cu ele. |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Xenon scurta lunga proiectoare si marsarier 6000k toate
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
stock :cry::cry::cry:
|
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Quote:
Ps: la plafoniera nu?:lol: |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
http://www.4tuning.tv/xo7M5vbq7WK/xe...marsarier.html
pot da flash-uri cu marsarieru celor ce vin ca nebunii si incep sa dea flas-uri chiar daca nu ai unde sa te bagi pe alta banda... in plus la mersul cu spatele sau la parcari vizibilitatea e net superioara. Si la interior am pus peste tot led-uri pt o lumina alba curata (mie unul imi place enorm de mult). |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Tu in timp ce mergi cu a3a a4a a5a... daca vine unu din spate ii dai R sa inteleg? sau ai pus un buton separat :lol:
Eu la aia de vin in curu meu le pun frana incet incet cat sa se aprinda stopul..daca insista franez pana la 0km/h ...si daca tot e smecher cand ma va depasi am grija sa nu-l las si-l tin 20 min in spate cu cat vreau... Eu cand pot dau semnal dreapta si las pe toata lumea sa depaseasca sa se bage..dar cand unu ma streseaza am grija sa-l rezolv. |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
[QUOTE=Eugen_TL;4471271]Tu in timp ce mergi cu a3a a4a a5a... daca vine unu din spate ii dai R sa inteleg? sau ai pus un buton separat :lol:
am buton separat ascuns la schimbator pt flash-uri la orice viteza iar cand bag in R porneste automat!!! Stiu ca multi ma vor injura dar... nu-i suport pe dobitoci!!! Uita-te la video-ul din link : http://www.4tuning.tv/xo7M5vbq7WK/xe...marsarier.html si pt cei ce cred ca nu se incarca destul de repede , crede-ma ca noaptea vezi diferenta instantaneu intre lumina stock si cea a xenoanelor !!! |
Re: Ce fel de becuri folosesti?
Quote:
PS - tare asta cu xenon in spate, nimeni nu se asteapta. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:05. |
- Copyright 2026 4Tuning