![]() |
Hondare mereu ai ceva de comentat si nu ma crezi,
proprietarul nu intra pe net ca nu are timp, are magazin de tuning si hi-fi... Si gaj-u are condenstaor de 10 farazi, deci are de unde alimenta ataitia kilowati.O sa il rog pe Sandu sa intre pe net sa iti explice special daca tu nu vrei sa crezi si sa intelegi.In primul rand toti care au avut scule de la Oradea au baterie de 75 Ah.Si tot el a facut si instalatia din GAJ, sau cel putin o parte, ca restul si-a facut-o proprietarul.Dar ltimele legaturi si reglaje tot nu au fost facute la bmw...nu ami era timp.Dar aici e topic despre Polo, so...Daca chiar nu intelegi si nu vrei sa crezi, iti dau nr lui Sandu, suna-l si lamureste-te.De fapt daca te uiti atent se vede nr de tel... |
Re: vw POLO BA-03-LGY
SA TRAIASCA BOMBONICA!!!!!!
SINGURUL MINUS DE LA GAJU IL REPREZINTA SI TI-AM MAI SPUS PUNE CAUCIUCURI DE 205, CA DACA NU VIN CU RAID SI ITI OMOR GINDACII |
Masina...sincer si fara nici o indoiala:Polo a iesit bine...chiar dac` omul este un tapar...o mica atentie...putea sa de-a o alta culoare masinii..oricum e bine si asa...
|
In privinta POLO-ului la exterior nu pot spune dacat ca vopseaua neagra avea oarecare \"probleme\"in rest nota 10.
Nu prea sunt in masura sa imi dau cu parerea la elementele de tuning,dar la audio pot spune ca singurii care isi pot da cu parerea de audio in masina asta este cei care au stat IN MASINA si nu afara.Masina nu mi-a creat o impresie super buna la audio de afara,dar ideea este ca nici nu ar fi trebui sa imi creeze,pt ca masina cred ca este izolata. Daca este sa compar cu celelalte(cu mentiunea ca 80LEU nu am auzit) pot spune ca este DE DEPARTE pe primul loc la putere,calitate. Sa nu va lasati pacaliti la felul cum sunt dispuse difurile in portbagaj,din cate am inteles sa lucrat la fazarea difurilor. Rezultatul: un sunet foarte clar,un bass foarte puternic,foarte ferm toate astea la volum mare.Daca mai adaug instalatia multimedia(mai ales HU) dupa parerea mea il plasez pe primul loc la audio+la interior. Hondare ,ce imi pare rau ,este ca din cate spui tu,nu ai auzit instalatia DIN INTERIOR,ai fi fost foarte uimit. |
mashina mi`a atras atentzia cel putin mie prin interior .. care este deosebit ... dar park prea inkarcat d culoare ... nush asa mi se pare mie .. poate la interior ash fii oprat ptr o culoare mai inchisa .. poate un grii sau negru .. nush ceva mai inchis nu tot portocaliu ... capota aduce putin cu cele de carbon din NFS daca statzi sa va ganditzi bine .. ptr k cele din carbon in NFS nu erau in culoarea mashini .. ci erau negre sau grii .. .
culoarea superba .. spatele reushit .. eleronu bine ales .. despre jante .. un mare + .. in mare bodykit`ul .. reushit ... despre partea audio .. nu am nimik de spus decat un WOW ... si .. daca imi aduk bine aminte .. la supercar la rex omu avea un cadilac sau ceva d genu asta .. cu vre`o 7 statzii in plafon .. deci ... respekt ptr el ... e o mashina reushita .. cu care sa mergi de asemeanea cu 40 la ora si cu muzica la blana |
omu nu era ala cu cadilacu.
cadilacu era ford si omu ala era zozo.Asta cu polo-ul e sandu... in rest, tot ce ati spus este adevarat. :) |
ce pot spune.......Bihoru' traishte! mashina e super.....apropo....l'ai batut pe vopsitor? orikum arata mult mai bine decat cand era vrde
P.S. ai cashtigat best in show la oradea? P.S.S. ce'tzi mai face micutzu'? |
mai bine punea un dvd mai ieftin si lua niste jante mai scumpe...
bara de pe fatza este foarte-foarte-foarte reusita. pacat de eleron (nu e subaru imprezza). interiorul - bine lucrat, dar prea rosu! concluzia - cu banii investiti in masina aia putea iesi ceva MAI bun... |
super
+ pt culoare + interior - jante ( se putea si mai bine ) |
e ceva
nu sufera comentarii negative ce sa mai..are atatea plusuri incat nu mai conteza cateva pareri subiective.. :lol: jmekera ..nush la motor ce-o fi :oops:
|
arata ciudat cu lanturile alea dar bine in afara ca are capota neagra si volanul ala cam nereusit parea mea :D
|
a e cel care a fost si la prisma
e tare rau si mult mai tare mi se pare sist audio pionner |
Re: vw POLO BA-03-LGY
Votez extraordinara pt ca asha e ! mashina e superba ! imi place culoarea imi place body kitul shi banuiesc ca sistemul audio e rupere!
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning