Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Romani prin tari straine (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/43295-romani-tari-straine.html)

SAX1987 04-05-08 03:05

Re: Romani prin tari straine
 
Eu stau in Spania (Alicante) de un an si am vazut multe, de la BMW X5 la Oltcit. Voi face poze.

Evoluzione 11-05-08 12:09

Re: Romani prin tari straine
 
2 Attachment(s)
Pe aici nu prea sunt masini cu nr. de RO... Doar un R32, un Double Cab' cu hardtop si un Tucson pe care nu iam pozat... Rest sunt romani destui :) asta se stie, suntem peste tot!
Cand am amenajat aici am descoperit ca vecini sunt romani (Mercedes ML cu nr. de FR), casa unde locuaim inainte era langa o manastire romana et caetera! :lol:
Pozele nu sunt facute de mine dar merita a fi postate...
Una e facuta in Paris si alta la Bar-Le-Duc, acea dacie de manelisti...

Evoluzione 17-05-08 21:47

Re: Romani prin tari straine
 
2 Attachment(s)
Unu' de la Mures City!!! La parcarea Foch in Paris... pe langa un Rolls Royce, nu stiu daca se vede...
In rest azi am intalnit mai multi de romani decat de obicei pe tren si strada :lol:

Kedy 18-05-08 14:26

Re: Romani prin tari straine
 
Quote:

Originally Posted by SAX1987 (Post 1513444)
Eu stau in Spania (Alicante) de un an si am vazut multe, de la BMW X5 la Oltcit. Voi face poze.

Oltcit nu cred ca ai vazut, sunt deja pe cale de disparitie si in tara. Poate l-ai confundat cu Citroen Visa :D

alex_bmw 19-06-08 02:17

Re: Romani prin tari straine
 
la Saint Tropez Mescedes S65 AMG W221 nr de bucuresti , in amsterdam Audi RS4 nr de Hunedoara si Paris Mercedes S 600 W221 numere leasing Bucuresti si intr-o parcare din austria un grup de romani ( 2 q7 , 2 tuareg , 1 chayenne , un s , 3 serie 5 E 60 + multe altele ) foarte mare grupul de romani

SAX1987 19-06-08 22:10

Re: Romani prin tari straine
 
Quote:

Originally Posted by Kedy (Post 1539656)
Oltcit nu cred ca ai vazut, sunt deja pe cale de disparitie si in tara. Poate l-ai confundat cu Citroen Visa :D

Era oltcit cu numere de OT. Iti zic sigur, l-am vazut intr-un sens giratoriu.

KyleXY 20-06-08 10:04

Re: Romani prin tari straine
 
Cat am stat in Canada, am vazut o "dubita" Chrysler care avea in loc de numarul din fata MEDIAS si inca o masina (nu mai stiu ce era) care avea scris RO-MAN

CJ-01-WOB 15-08-08 03:02

Re: Romani prin tari straine
 
1 Attachment(s)
o intoarceti voi :)

Psycho 06-10-08 20:52

Re: Romani prin tari straine
 
foarte tare threadu` :))

Jdm-Motors 06-10-08 21:48

Re: Romani prin tari straine
 
Quote:

Originally Posted by KyleXY (Post 1602444)
Cat am stat in Canada, am vazut o "dubita" Chrysler care avea in loc de numarul din fata MEDIAS si inca o masina (nu mai stiu ce era) care avea scris RO-MAN

"Dubita" e de fapt van si e foarte populara pe aici datorita distantelor mari.Suntem multi cu numarul de Romania pe fata,e cea mai usoara metoda de identificare.Cel mai tare e un Golf 3 verde cu MARTALOG scris pe placuta de la numar ce umbla prin Montreal.

-LEXION- 07-10-08 23:08

Re: Romani prin tari straine
 
Nu prea am inteles cum e topicul...masini cu romani, vazute de cei care locuiesc in alte tari, sau pur si simplu, oricine a fost dincolo de granita si a vazut o masina inmatriculata in romania, o poate posta...?

Facand Germania de 14 ori vara asta, am o colectie grozava de poze cu romani prin Europa...de la Clujeni cu Octavia tractata de politie in Austria, la Vlacenii care isi luau cina pe portbagajul Passatului, noaptea, pe banda de urgenta a autostrazii,un E klasse nou cu numere de BC distrus, pe o platforma la Oed...etc etc

Am o imagine interesanta langa Viena, unde sunt 3 benzi pe autostrada, pr banda de camioane un Mercedes de Buc, pe banda de langa, o Bora de AG, langa el un 320 cu numere de Buc, eu cu inca 3 in spate, cu o masini cu numere de zoll, si masina noastra de transport cu numere de CJ :lol:

yulasinio 08-10-08 15:38

Re: Romani prin tari straine
 
Ai inteles bine, se posteaza poze cu masina inmatriculate in ro vazute in lume.
Deci poti sa-ti urci colectia aici ;)

EaGle 20-10-08 22:47

Re: Romani prin tari straine
 
1 Attachment(s)
Intr-un timp era taraneasca rau cu mii de benzi albe pe ea :-)..acum e busita in fata :lol:

-LEXION- 20-10-08 23:45

Re: Romani prin tari straine
 
12 Attachment(s)
cateva din ultima tura de acum 3 zile

Toti sunt romani, inclusiv cel cu Astra F cu numere de Wiena, care dupa ce s-a luat al cearta cu soferii de tir, ca nu putea trece, pentru ca era un accident si un STAU de 10 km pe M0, a luat-o prin santul de langa autostrada si a trecut in fata la toata lumea....

restul, le postez in curand

-LEXION- 21-10-08 00:02

Re: Romani prin tari straine
 
10 Attachment(s)
alte poze, cu romanasi..."concurenta" noastra


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2024 4Tuning