Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

FANEX 01-07-07 16:12

Re: Proprietari de vw vento
 
bzsa ! mai ai sticla de la stopurile spate ? ca mie imi trebuie dreapta dar daca le ai le iau pe amandoua ..........

paul_ral 01-07-07 17:21

Re: Proprietari de vw vento
 
6 Attachment(s)
Īnainte de un mic tuning:pleoape Kamei, prelungiri spoiler VR6, telescoape capota INXX, pindoors Volfsburg Edition, maner deschidere usi cromat

ErdVento 01-07-07 17:53

Re: Proprietari de vw vento
 
2 Attachment(s)
bzs
a iesit frumos vopsitu si prelungirea spoilerului......de la dezmembrari???
acest ceas plasma am gasit pana acum:???: ..........daca stiti mai frumoase
aratati-mi va rog!!!

bzsa 01-07-07 19:46

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 975882)
bzsa ! mai ai sticla de la stopurile spate ? ca mie imi trebuie dreapta dar daca le ai le iau pe amandoua ..........

le am dar nu sunt de vanzare
sorry

bzsa 01-07-07 19:47

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 976034)
bzs
a iesit frumos vopsitu si prelungirea spoilerului......de la dezmembrari???
acest ceas plasma am gasit pana acum:???: ..........daca stiti mai frumoase
aratati-mi va rog!!!

nu aste facuta din fibra dar se gaseste modelul asta pe comanda si la jedesign si la rieger

don_vento 02-07-07 01:38

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 975831)
o prelungir la bara din fata :D

nu mai tin minte daca mi-ai spus. prelungirea e facuta de ala care trebuia sa fac si spoilerul spate? sau l-ai cumparat. ca tare mult mi-ar place si mie unu.

don_vento 02-07-07 01:39

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 976034)
bzs
a iesit frumos vopsitu si prelungirea spoilerului......de la dezmembrari???
acest ceas plasma am gasit pana acum:???: ..........daca stiti mai frumoase
aratati-mi va rog!!!

astea le-ai gasit ca fiind de vazare? de unde si cu cat?

bzsa 02-07-07 08:49

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by don_vento (Post 976755)
nu mai tin minte daca mi-ai spus. prelungirea e facuta de ala care trebuia sa fac si spoilerul spate? sau l-ai cumparat. ca tare mult mi-ar place si mie unu.

da exact, dar eu iti recomand sa iti comanzi unul am vazut in catalogul de la rieger cam 100 de oiro da e din plastic nu fibra si nu mai trebuie finisat numa montat si daca vrei vopsit

ErdVento 02-07-07 11:22

Re: Proprietari de vw vento
 
don vento
https://forum.4tuning.ro/670-firme-piese-tuning/40585-ceasuri-plasma-new-design-marci-preturi-bune/post967522.html
aici am gasit ceasurile
modelu asta e la 77Eu,dar mai caut ca asta nu prea imi place!!!

don_vento 02-07-07 11:32

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 977092)
don vento
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?p=967522
aici am gasit ceasurile
modelu asta e la 77Eu,dar mai caut ca asta nu prea imi place!!!

sa ne areti si noua daca mai gasesti ceva. mersi

bzsa 02-07-07 14:43

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 977092)
don vento
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?p=967522
aici am gasit ceasurile
modelu asta e la 77Eu,dar mai caut ca asta nu prea imi place!!!

e fain modelul dar parerea mea ca e pt vr6 nu pt motorele noastre:D :D

FANEX 02-07-07 21:06

Re: Proprietari de vw vento
 
SALUT ! ce iti indica afisajul km.atunci cind pornesti motorul si dupa aceea revine si iti arata nr. de km. ? La mine arata un fel de 10-02 sau ceva de genul ca nu reusesc sa-mi dau seama..........

bzsa 02-07-07 21:18

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 978091)
SALUT ! ce iti indica afisajul km.atunci cind pornesti motorul si dupa aceea revine si iti arata nr. de km. ? La mine arata un fel de 10-02 sau ceva de genul ca nu reusesc sa-mi dau seama..........

si la mine ceva la fel dar dar revine in 2 sec
asta nu numai la vento ci la toate modelel de masini care au afisaju de km digital

ErdVento 02-07-07 21:47

Re: Proprietari de vw vento
 
bzs
da e pentru VR6 dar aduce omu si la motoarele noastre tot modelul asta!

bzsa 02-07-07 21:58

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by ErdVento (Post 978178)
bzs
da e pentru VR6 dar aduce omu si la motoarele noastre tot modelul asta!

nu ti-a zis si un pret sau ceva?


All times are GMT +2. The time now is 04:47.

- Copyright 2026 4Tuning