![]() |
Re: Al meu Cielo
Dă-l dracu de bip. Eu am scos din prima zi de cand am luat maşina acea mufă de sub scaun, să nu mai aud nici un bip.
|
Re: Al meu Cielo
asa si l mine...cand las farurile aprinse sau cand pun contactu...cred k ma avertizeaza k nu am centura :P
|
Re: Al meu Cielo
Poi te avertizeaza ca nu ai centura knd pui contactu , iar daca ai farurile aprinse teavertizeaza doar knd deschis portiera
|
Re: Al meu Cielo
Quote:
|
Re: Al meu Cielo
Geo fii mai atent , omu a pus "sau" nu si ;):P
|
Re: Al meu Cielo
Pai oricum nu are nici o legatura. Am vazut ca a pus "sau" si m-am referit doar la faruri fiindca bip-ul de "pornire", cand pui contactul, este la toate Cielo. Eu ma gandeam ca e posibil sa fie avertizarea pt pompa de benzina, pt cand se incarca ea.
Cand pui contactul iti bipaie indiferent daca pui centura sau nu (la mine cel putin, asa face). |
Re: Al meu Cielo
Quote:
|
Re: Al meu Cielo
parerea mea ...o bara de aceashi culoare ...cobori garda ... o priza de aer pe capota dar finutza nu exagerata ...sau bara sa fie cu nishte taieturi laterale... jantele sunt mishte ....shi un eleron nici prea mare nici prea mic...Bafta incontinoare ...Succes in tuning ...eu ma chinui sa imi aduc o Dacie sa o fac in asha in ciuda celor care spun mereu aceasi vorbe de cacao..."DACIA TOT DACIE RAMANE"....cred ca am sarit de la topic ....BAFTA IN TUNING
|
Re: Al meu Cielo
Da, si un volan din ala...mumu, mama...cum i-o zice :p si niste bling-bling pe la capacul rezervorului...si niste "actipilde" "nici prea mari, nici prea mici', dar colorate frumos...si deja ai castigat vreo 100 cp. :lol:
|
Re: Al meu Cielo
Sal'
Mai baietzi bip-ul este unul la centura mai rar cand pui contactul shi altul mai alert cand raman farurile aprinse! La ushi deschise cielo nu are nici un avertizor audio!!! Eu aveam alta problema de ce nu se aude de fiecare data cand scot centura in mers!?!?!?! :(:(:( |
Re: Al meu Cielo
Aha...deci pana l urma cred k am lamurit-o cu "beepu" ala kre apare peste tot :lol:
|
Re: Al meu Cielo
Bip bip bip....zdrang, a cazut bipul pe jos :P
|
Re: Al meu Cielo
Sal'
Snappy Nu shtiu ce ai intzeles dar sunt doar doua bip-uri Unul la centura shi unul la faruri! Primul mai rar, al doilea mai alert! OK!? :) |
Re: Al meu Cielo
:):):):):):):):):):)
|
Re: Al meu Cielo
gata fratilor...ok ok...next subject...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:52. |
- Copyright 2026 4Tuning