Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/42924-4tuningfever-20-22-iulie-2007-a.html)

viviesp 05-06-07 15:12

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Felicitari 4tuning, super idee.
Regret ca nu o sa pot fi alaturi de voi.
Distractie placuta.

Doctorul 05-06-07 15:20

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
presupun ca o sa vin si eu ... daca aveti nevoie de ajutor... va stau la dispozitie(pt. cei din afara constantei)

83-FBJ 05-06-07 16:20

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Felicitari 4tuning. Sunteti foarte tari. Pacat ca n-o sa fiu acolo.

13RvR 05-06-07 17:00

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Prevad un eveniment super reusit ca de obicei. Abia astept !:-)

cheder 05-06-07 20:27

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
1 Attachment(s)
care e faza cu bratarile????
...cred ca o sa fie batai pe ele

F_L_R 05-06-07 20:52

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
-Vom fi acolo....

YZF-PWR 05-06-07 21:21

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
va fi unul dintre cele mai reusite din Romania , include tot si se va sfarsi cu cel mai mare party de tuning si distractia pe plaja , constanta rullz , va asteptam!

TheBig_X 05-06-07 21:56

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.

NightClubRacer 05-06-07 21:58

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
super tare, deabia astept! ;) succes la organizare!

sTAILLL 05-06-07 22:08

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
Si locatie?? nu prea am inteles :-s

TheBig_X 05-06-07 22:10

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
La iesire din mamaia aproximativ 2 km . hanul piratilor.

dragos_77 05-06-07 22:11

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
poate da cineva detalii in legatura cu taxele de participare?

TheBig_X 05-06-07 22:16

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
la ce te referi taxa de participare. simpla participare fara sa te inscrila nici un concurs sau sa te inscri la unul din concursuri?

MKE 05-06-07 22:44

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P

P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva

alexufo 06-06-07 00:40

Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
 
sper sa ajung si eu ...de fapt stai!!!! o sa fiu acolo sigur:D


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning