![]() |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Felicitari 4tuning, super idee.
Regret ca nu o sa pot fi alaturi de voi. Distractie placuta. |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
presupun ca o sa vin si eu ... daca aveti nevoie de ajutor... va stau la dispozitie(pt. cei din afara constantei)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Felicitari 4tuning. Sunteti foarte tari. Pacat ca n-o sa fiu acolo.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Prevad un eveniment super reusit ca de obicei. Abia astept !:-)
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
1 Attachment(s)
care e faza cu bratarile????
...cred ca o sa fie batai pe ele |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
-Vom fi acolo....
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
va fi unul dintre cele mai reusite din Romania , include tot si se va sfarsi cu cel mai mare party de tuning si distractia pe plaja , constanta rullz , va asteptam!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Binentzeles ca va fii cel mai tare pentru ca s-a implicat si unul din cluburile din cta la organizarea acestui eveniment si unde sunt mai multzi puterea creste si ideile sunt mai multe.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
super tare, deabia astept! ;) succes la organizare!
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
Si locatie?? nu prea am inteles :-s
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
La iesire din mamaia aproximativ 2 km . hanul piratilor.
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
poate da cineva detalii in legatura cu taxele de participare?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
la ce te referi taxa de participare. simpla participare fara sa te inscrila nici un concurs sau sa te inscri la unul din concursuri?
|
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
se vor anuntza din timp toate detaliile ...putina rabdarica...:D
"lasati-ne sa ne pregatim de 4TuningFever":lol::-P P.S. vedetzi cum rezolvatzi cu concediile/vacantzele, sa fie in perioada respectiva |
Re: 4TuningFEVER 20-22 IULIE 2007
sper sa ajung si eu ...de fapt stai!!!! o sa fiu acolo sigur:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning