![]() |
1 Attachment(s)
0.123
0.124 ..a scos cineva mai bine k la ce m-am uitat eu era peste timpul meu! |
1 Attachment(s)
...mai putin ca asta sigur nu ati facut !! RECORD!! 0.069 :peace:
|
Bravo :!:
|
0.12 dar nu am poza
|
repet:
un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat. uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici). conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de exemplu in MS Paint deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg. |
2 Attachment(s)
cel mai bun timp de reactie al meu 0.057
|
...cred ca l-am intrecut pe alex_maxx
|
0.351 din partea mea
mai exersez sa vedem ce iese |
uite si eu
..asta e al meu..am facut si eu 0000 dar celelalte erau cu 3.0 :lol: :lol: :lol: :lol: http://img272.echo.cx/img272/1367/score7xz.jpg
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning