Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Antrenament pt. startul la liniute (viteza de reactie :) ) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/4225-antrenament-pt-startul-liniute-viteza-reactie.html)

alex_maxx 12-04-05 19:09

1 Attachment(s)
0.123
0.124

..a scos cineva mai bine k la ce m-am uitat eu era peste timpul meu!

alex_maxx 12-04-05 19:12

1 Attachment(s)
...mai putin ca asta sigur nu ati facut !! RECORD!! 0.069 :peace:

Grecu 12-04-05 22:18

Bravo :!:

Grecu 12-04-05 22:19

0.12 dar nu am poza

iasi_drifter 12-04-05 22:31

repet:
un jpg nu e un bmp redenumit ci e un bmp comprimat.
uitati-va si voi ca postati fisiere de 2 MB pe cand ceilalti postam fisiere de 100 KB (deci de 20 de ori mai mici).
conversia (comprimarea) unui bmp se poate face de exemplu in MS Paint
deschizi bmp-ul in Paint si il salvezi ca jpg.

4wheels 14-04-05 22:46

2 Attachment(s)
cel mai bun timp de reactie al meu 0.057

4wheels 14-04-05 22:47

...cred ca l-am intrecut pe alex_maxx

alexutzu 15-04-05 23:32

0.351 din partea mea

mai exersez sa vedem ce iese

Edd 17-05-05 19:07

uite si eu
 
..asta e al meu..am facut si eu 0000 dar celelalte erau cu 3.0 :lol: :lol: :lol: :lol: http://img272.echo.cx/img272/1367/score7xz.jpg


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning