![]() |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
in 4 -5 ani o sa fie plin vitanul de modelul asta:d
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
sunt mare fan wv ... dar spatele la aceasta masina ma dezamagit...ma tot uit si nu imi vine sa cred...in rest este ok:?: :D
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
am vazut live masina,arata ok....
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
adevarul e ca live masina arata chiar bine, imi place...e de-a dreptul frumos:) dar gusturile difera...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
live sau in poze... tot nasol arata... mult mai bine realizat g4 variant...
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
nu ma asteptam sa iasa asa urat noul golf variant.....
spatele ala strica tot.... dezamagire:???: :???: |
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
Desi nu sunt fan Variant imi place.:-)
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
:((((( naspa
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
cel mai urat VW din ultimii ani... :sad:
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
spatele ma duce cu gandul la un avensis
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
2 Attachment(s)
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
1 Attachment(s)
in poza asta arata ceva mai bine ;)
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
vezi masina din fata... te duci pe laterala... iti place ce vezi... un break cu o linie frumoasa... si te uiti... si te uiti... si ajungi in spate... si... FUGI!!!:)))
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
arata naspa din spate!!!din fata si din lateral are linii frumoase...dar nu stiu io la wolwagen ma asteptam la un lucru mult mai frumos ..la ce s-au gandit cand au facut spatele ala??nu se compara cu celelalte modele ...e un wolwagen :|:|:|:| ma abtin!!:D
|
Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
am vazut una live pe autostrada, nu arata chiar asa rau ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:44. |
- Copyright 2026 4Tuning