Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/41287-noul-volkswagen-golf-variant-pareri-poze-discutii.html)

B-87-CTE 10-06-07 20:14

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
in 4 -5 ani o sa fie plin vitanul de modelul asta:d

VALI27 07-10-07 18:13

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
sunt mare fan wv ... dar spatele la aceasta masina ma dezamagit...ma tot uit si nu imi vine sa cred...in rest este ok:?: :D

B-87-CTE 07-10-07 18:20

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
am vazut live masina,arata ok....

Korne 07-10-07 21:35

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
adevarul e ca live masina arata chiar bine, imi place...e de-a dreptul frumos:) dar gusturile difera...

22VIN 08-10-07 15:36

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
live sau in poze... tot nasol arata... mult mai bine realizat g4 variant...

Cabbano 10-10-07 22:51

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
nu ma asteptam sa iasa asa urat noul golf variant.....
spatele ala strica tot....
dezamagire:???: :???:

Rasputin 12-10-07 14:38

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
Desi nu sunt fan Variant imi place.:-)

gabyucl 15-10-07 14:26

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
:((((( naspa

MyKeY_CooL 21-10-07 16:47

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
cel mai urat VW din ultimii ani... :sad:

Tonnyb 21-10-07 22:06

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
spatele ma duce cu gandul la un avensis

MyKeY_CooL 21-10-07 22:55

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
2 Attachment(s)
daca zici u....:rolleyes2...asemanarea unde e ? :shock:

Attachment 374948 Attachment 374949

Bogdan_mb 21-10-07 23:34

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
1 Attachment(s)
in poza asta arata ceva mai bine ;)

22VIN 22-10-07 22:51

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
vezi masina din fata... te duci pe laterala... iti place ce vezi... un break cu o linie frumoasa... si te uiti... si te uiti... si ajungi in spate... si... FUGI!!!:)))

codyy 22-10-07 23:25

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
arata naspa din spate!!!din fata si din lateral are linii frumoase...dar nu stiu io la wolwagen ma asteptam la un lucru mult mai frumos ..la ce s-au gandit cand au facut spatele ala??nu se compara cu celelalte modele ...e un wolwagen :|:|:|:| ma abtin!!:D

Bogdan_mb 26-10-07 01:00

Re: Noul Volkswagen Golf Variant... pareri, poze, discutii
 
am vazut una live pe autostrada, nu arata chiar asa rau ;)


All times are GMT +2. The time now is 03:44.

- Copyright 2026 4Tuning