![]() |
Re: Sfat: Skoda Octavia 1,8t sau 1,9 tdi ???
1,9 TDi...cu putini bani...cresti puterea motorului mai ceva ca la 1,8 T ;)
|
Re: Sfat: Skoda Octavia 1,8t sau 1,9 tdi ???
buna idee ... :D:D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning