Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

keemo 15-05-07 17:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
si jentile parca sunt ciudate...la salon avea alte jenti :-?? ciudat..

vLLLad 15-05-07 21:42

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 902699)
si mie ala imi lasa impresia de vt ..

eo cred ca e adevarat :-P

keemo 15-05-07 21:45

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
tu ai facut poza??? sau ai luat'o la intamplare dupa vreun site ???mie mi se pare tare suspecta..treaba cu jentile si usa...aia...:-W

ZBENG 15-05-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by siminelsimi (Post 900711)
ce tarif are pe ora limuzina aia alba din iasi ?? 300C daca nu ma insel

100 EUR/ora , minim 4 ore.

vLLLad 07-06-07 18:46

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
8 Attachment(s)
inca cateva:shock:

siminelsimi 20-07-07 14:31

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
In Bacau l-am pozat..CL 500 kit Brabus..E superb!:D

danielrx4 20-07-07 23:25

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by siminelsimi (Post 1006827)
In Bacau l-am pozat..CL 500 kit Brabus..E superb!:D

:shock: super masina....nu m-ar mira in curand sa apara si prin BT asa ceva:D

oliver 26-07-07 02:43

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
pot sa spun ca bucurestiul e un paradis ... Cl500 Brabus AMG .. carrera GT , vrio 3 SLR Mclaren ... corvette is multe de tot :) lambo gallardo tunat AMG :| lambo murcielago cu un kit fain pe el ...si Cayman S nenumarate ..Cls AMG si bugatty si bentley GT si ferrari spyder ... toate vazute in 3 zile :D cand am sa pot am sa descarc pozele

ZBENG 26-07-07 08:08

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1014699)
lambo gallardo tunat AMG

Pe asta l-ai vazut tu ? Eu mi-as sterge userul de pe forum daca as posta asa ceva.

ESPinoza 26-07-07 09:44

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1014699)
pot sa spun ca bucurestiul e un paradis ... Cl500 Brabus AMG .. carrera GT , vrio 3 SLR Mclaren ... corvette is multe de tot :) lambo gallardo tunat AMG :| lambo murcielago cu un kit fain pe el ...si Cayman S nenumarate ..Cls AMG si bugatty si bentley GT si ferrari spyder ... toate vazute in 3 zile :D cand am sa pot am sa descarc pozele

gallardo tunat de amg? :)) si unde ai vazut tu bugatti ?

oliver 26-07-07 22:20

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
http://add-at-work.com/blog/bugatti-veyron-in-romania/

espinoza nu cred ca nu ai auzit de Casuneanu care detine Bugatti . unde l'am vazut ? pe bulevardu magheru .

ZBENG
te invit sa vezi pozele pe telefon ca din pacate acuma nu mai gasesc kitu ca sa le descarc dar ma gasesti de obicei prin giratoriu pe acolo :) si iti arat pozele cu zoom 4x si filmuletz , daca ti se pare asa de bizar este GOOGLE.ro sa vezi cate chestii poti gasi aici

ESPinoza 27-07-07 00:13

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1016014)
http://add-at-work.com/blog/bugatti-veyron-in-romania/

espinoza nu cred ca nu ai auzit de Casuneanu care detine Bugatti . unde l'am vazut ? pe bulevardu magheru .

ZBENG
te invit sa vezi pozele pe telefon ca din pacate acuma nu mai gasesc kitu ca sa le descarc dar ma gasesti de obicei prin giratoriu pe acolo :) si iti arat pozele cu zoom 4x si filmuletz , daca ti se pare asa de bizar este GOOGLE.ro sa vezi cate chestii poti gasi aici

am demult pozele cu acel bugatti si cu vila lui am 59 de poze vreau sa vad poza cu veyronu in buc.. eu din cate stiu mashina nu o scoate deloc din curte nimeni din buc n`a vazut`o dar daca zici tu ca ai vazut`o asteptam pozele

oliver 27-07-07 03:06

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
poze cu bugatti nu am ca mergea , nu zic 100 % ca este acela a lui casuneanu da era in aceleasi culori , varmiu care sta in bucuresti lo mai vazut de cateva ori :) te asigur eu ca iese pe strazi ca pe magheru si pe strazile centrale nu sunt gropi si zicea si mircea badea ca so plimbat cu el .. deci il scoate pe strazi :) am zis ca am sa pun poze cu lambo ala amg chiar foarte serios nu aveam de ce sa mint :) si apropo de ce nu ar putea fi un lambo amg cand amg tuneaza orice :) :-??

ESPinoza 27-07-07 10:36

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1016410)
poze cu bugatti nu am ca mergea , nu zic 100 % ca este acela a lui casuneanu da era in aceleasi culori , varmiu care sta in bucuresti lo mai vazut de cateva ori :) te asigur eu ca iese pe strazi ca pe magheru si pe strazile centrale nu sunt gropi si zicea si mircea badea ca so plimbat cu el .. deci il scoate pe strazi :) am zis ca am sa pun poze cu lambo ala amg chiar foarte serios nu aveam de ce sa mint :) si apropo de ce nu ar putea fi un lambo amg cand amg tuneaza orice :) :-??

amg tuneaza orice? ia si te documenteaza ma ca vad n`ai habar amg e tuner oficial mercedes si atat. si pe forumu asta cred ca sunt 10.000 de bucuresteni innebunitzi dupa mashini nimeni n`a vazut veyron pe strazi in romania si l`ai vazut tu. misto. pe asta l`ai vazut tu?

oliver 29-07-07 21:24

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
espinoza am fo iar la bucuresti si tura asta am intrebat de baieti ... lambo ala amg avea lipit pe spate si inscriptie facut pe jante :) nu aveam de unde sa stiu , dar bugatti au zis ca o fost 2 saptamani dar cu numere de Italia , un singur numar pus pe bordu din fata , adica in masina :) poti sa intrebi de astia din bucuresti pe forum ca sigur l'au vazut .. da srry cu amg ala da asa scria pe el ... adica mai mult am crezut din cauza jantelor inscriptionate :) si poza aia nu cred ca e facuta in romania


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning