Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Semnatura (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/40989-semnatura.html)

Gratzian 16-04-09 23:04

Re: Semnatura
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 2000189)
iti poti pune semnatura catre site-ul tau dar cu hyperlink .. adica cu scris ascuns

ceva de genul .. site-ul meu

success

e o aiureala...
din postul tau oamenii inteleg ca pot sa-si puna orice link in semnatura, daca il pun cu hyperlink

odata ca eu personal nu agreez hyperlinkul pentru ca pot scapa vederii moderatorilor linkuri neregula,
apoi din post se considera inplicit ORICE link, daca il pune asa...

nu e in regula...

porsheGTS 09-12-09 18:01

Re: Semnatura
 
Salut!Cine ma ajuta si pe mine ca la semnatura sa imi bag si eu o imagine!!!Va rog mult!!:)
Multumesc si bafta!!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:56.

- Copyright 2026 4Tuning