![]() |
Re: Semnatura
Quote:
din postul tau oamenii inteleg ca pot sa-si puna orice link in semnatura, daca il pun cu hyperlink odata ca eu personal nu agreez hyperlinkul pentru ca pot scapa vederii moderatorilor linkuri neregula, apoi din post se considera inplicit ORICE link, daca il pune asa... nu e in regula... |
Re: Semnatura
Salut!Cine ma ajuta si pe mine ca la semnatura sa imi bag si eu o imagine!!!Va rog mult!!:)
Multumesc si bafta!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:56. |
- Copyright 2026 4Tuning