![]() |
Re:
Quote:
vedem noi cum facem!? |
Re:
Quote:
|
eu sunt de acord
|
Sunr si yo de acord daca vin Psicho sa ma ia ca nu cred ca circula tramvaiele la 5 sau autobuzele
|
io zic la 5 juma sa fitzi acolo ptr k ... stiu eu cum sunt romani .. si daca la 5 juma o sa trebuiasca sa fim acolo ultimu o sa vina p la fara 10 .. nu d alta da la 6 sa fim plecatzi
|
psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta adika floricica mea... se pare ca vine shi ea... |
Cred ca e a4a ca sunt yo Psychi si femeia lui
Sry nu am stiut ca vi si tu |
Re:
Quote:
frate ... deci .. tuh zici k la mine in mashina ..sa mergi tuh ... evo si tov ta ?? |
Si pana la urama mergem doar astia cati am postat parca suntem putini nu ............naspa asa .............Mai katerinka era daca mergeam mai multi
|
Eu merg cu SLC`u si cu varsu` => mai este un loc liber!!!
Care vrea? |
Re:
Quote:
|
:evil: moa voi ma faceti sa fug de acasa sa mor eu ... ca am probleme cu ai mei si nu vor ... morrrr ....
|
Re:
Quote:
|
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:48. |
- Copyright 2026 4Tuning