Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

CT-87-ADY 16-03-05 11:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
da frate...shi daka ma iei in mashina dupa cum ai zis o sa te cazez eu unde am pile...pe gratis te cazez...

aceashi regula s`ar putea sa fie si la mine...
vedem noi cum facem!?

madfish 17-03-05 20:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"madfish\"
deci salonu` se deschide la 10-11 a.m. sambata, propun sa ne intalnim toti astia care merg (cu masini cu mic cu mare) la SS pe la 5 - 6 a.m. in ziua respectiva si de akolo plekam spre bukle. Clean & Clear !

zicetzi mah ,suntetzi de acord sa ne intalnim cum am zis ? La 5:30 - 6 a.m. in sambata cu pricina la SS ???

CT-03-ART 17-03-05 20:29

eu sunt de acord

Evo007 17-03-05 21:25

Sunr si yo de acord daca vin Psicho sa ma ia ca nu cred ca circula tramvaiele la 5 sau autobuzele

Psycho 17-03-05 21:39

io zic la 5 juma sa fitzi acolo ptr k ... stiu eu cum sunt romani .. si daca la 5 juma o sa trebuiasca sa fim acolo ultimu o sa vina p la fara 10 .. nu d alta da la 6 sa fim plecatzi

CT-03-ART 17-03-05 21:58

psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta

adika floricica mea...
se pare ca vine shi ea...

Evo007 17-03-05 22:35

Cred ca e a4a ca sunt yo Psychi si femeia lui
Sry nu am stiut ca vi si tu

Psycho 17-03-05 22:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta

adika floricica mea...
se pare ca vine shi ea...


frate ... deci .. tuh zici k la mine in mashina ..sa mergi tuh ... evo si tov ta ??

Evo007 17-03-05 23:12

Si pana la urama mergem doar astia cati am postat parca suntem putini nu ............naspa asa .............Mai katerinka era daca mergeam mai multi

CT-87-ADY 18-03-05 07:22

Eu merg cu SLC`u si cu varsu` => mai este un loc liber!!!
Care vrea?

CT-03-ART 18-03-05 09:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta

adika floricica mea...
se pare ca vine shi ea...


frate ... deci .. tuh zici k la mine in mashina ..sa mergi tuh ... evo si tov ta ??

asta daka ne iei...

lolek 18-03-05 10:20

:evil: moa voi ma faceti sa fug de acasa sa mor eu ... ca am probleme cu ai mei si nu vor ... morrrr ....

CT-87-ADY 18-03-05 11:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lolek\"
:evil: moa voi ma faceti sa fug de acasa sa mor eu ... ca am probleme cu ai mei si nu vor ... morrrr ....

:lol: FUGI! :twisted:

Evo007 18-03-05 12:21

Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

CT-87-ADY 18-03-05 13:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:


All times are GMT +2. The time now is 00:48.

- Copyright 2026 4Tuning