Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

Magos 13-05-07 21:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by ZM_FKL (Post 898917)
Hai ca ma duc la garaj sa fac cateva poze rapid... Exterior + interior. Sa vedeti diferenta dintre cum arata acum si cum va arata pana la sfarsitul anului.... (daca nu mor pana atunci) :D

iti faci si tu un topic!!! :D

PetricaCBD 13-05-07 21:42

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 899361)
vezi ca tot eu am licitat si pe okazii.. :D ieri... :P

tzutze77 id de mess sau 0765445895 ;)

Magos 13-05-07 22:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
sar'na!! :D

Magos 15-05-07 13:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
yeeeee.... cu ajutorul domnului PTK, am carb pe oltean... ;)) inseamna ca zilele astea vede si el asfaltul ... hi hi hi

PetricaCBD 15-05-07 13:08

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 902220)
yeeeee.... cu ajutorul domnului PTK, am carb pe oltean... ;)) inseamna ca zilele astea vede si el asfaltul ... hi hi hi

sa te bucuri de el;)

Magos 15-05-07 13:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
am ramas datoare!!! :D ;)

PetricaCBD 15-05-07 20:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:lol: dap;)

mad_mike 15-05-07 20:50

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Tot nu ai renuntat la Oltcit:wink:
Felicitari si sa mai treci si tu pe la intalnirile oltcit cu el sa il vedem si noi.
Succes.

Magos 16-05-07 00:12

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
lol.. pana una alta am nevoie de un priceput s ma ajute sa il pun pe picioare... ca este destul de complicat... :D

Ja_Rule 16-05-07 00:25

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
te mariti cu mine?

Magos 16-05-07 01:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
clar... m-ai mai cerut odata de nevasta din cate tine eu minte... =))

Magos 17-05-07 23:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deci nu se mai poate .. e sub orice critica... lansez un strigat neajutorat baieti... help cu masina ca m-a depasit!!!! :(((((

cred ca am cel mai fitzos motor pus pe olteni vreodata!!!

so... help!!!

Bucuresti only :)) :P

Ja_Rule 18-05-07 22:49

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ce`ai mai patit bre?

Magos 18-05-07 23:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ce n'am patit mai bine zis!!!!

Bryan 18-05-07 23:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ai putea sa incepi prin a spune ce anume are si poate te ajuta cineva


All times are GMT +2. The time now is 17:22.

- Copyright 2026 4Tuning