Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Low_Ridah 09-05-07 18:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
incepe cu M si se termina cu 3....;)) nu fac pretentzii prea mari ...ma multumesc cu E30 :) ...asta e visul meu

Y O B 09-05-07 18:11

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Low_Ridah (Post 892901)
incepe cu M si se termina cu 3....;)) nu fac pretentzii prea mari ...ma multumesc cu E30 :) ...asta e visul meu

sper sa ti se indeplineasca

Low_Ridah 09-05-07 19:44

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Se va indeplini asta cand va ramane si Tiriac fara bani :(

Y O B 10-05-07 20:29

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
Lume lume se vinde una Bucata Vw Passat 1.9 TDI 131Cp, full fara navigatie
PRET 13 500E

Soferu' 10-05-07 22:22

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Servus baieti,. Care mai e viata p-aici? Auzi Yobule isi vinde Marius masina. Pacat ca e frumoasa rau. Oricum in curand ceva poze noi. Si e o idee buna sa ne prezentam noi si masinile noastre.

Y O B 10-05-07 22:25

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Soferu' (Post 895168)
Servus baieti,. Care mai e viata p-aici? Auzi Yobule isi vinde Marius masina. Pacat ca e frumoasa rau. Oricum in curand ceva poze noi. Si e o idee buna sa ne prezentam noi si masinile noastre.

Da soferule si-l vinde. Intradevar e frumoasa masina dar deja e veche. Isi mai schimba si omul masina nu? Oricum cred ca-si va lua un A6 ultimu model. Am fost cu el la Bistrita si s-a interesat de un A6 ultimu model.

Y O B 10-05-07 22:30

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze. Multe cu masina mea.

07_XRL 14-05-07 00:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
in sfarsit am reusit si io sa fac foto ziua....

Attachment 268185 Attachment 268186

07_XRL 14-05-07 00:53

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
ultima achizitie.....
Attachment 268187 Attachment 268188 Attachment 268189

PoToS 14-05-07 16:21

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
hm,,,frumoase masini pe aici..imi plac.. sa le stapaniti cu placere si la tot mai multi cai :D

Y O B 18-05-07 17:03

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Primul pas in organizarea unei curse a fost facut. Am vb cu directoru ziarului si a televiziuni locale pt a ne sprijini. Va mai astept cu propuneri si idei.

CoCaine 18-05-07 19:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Trebuie neaparat sa vorbiti cu Politia Locala pentru a va sprijini,fara ei nu cred ca o sa puteti..bafta multa!

Y O B 19-05-07 08:59

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 908014)
Trebuie neaparat sa vorbiti cu Politia Locala pentru a va sprijini,fara ei nu cred ca o sa puteti..bafta multa!

NU cred ca e nevoie sa vb cu politia locala pt ca nu facem cursa in oras. Vrem sa o facem pe aeroportul de la Floreni, si acolo nu e drum public incat sa trebuiasca si politie. Vor veni probabil ambulanta si pompieri, ca ei sunt cam cei mai importanit in caz de ceva Doamne fereste. Ms oricum pt sfat

Y O B 19-05-07 13:42

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Lume, lume cica s-a pus militia pe mine. Vor sa ma lase pieton!!!(bulangii) sa le-o trag. Acum sa vreau sa vb cu ei de cursa si nu pot. Da mai sunt si alti. Apropo nu aveti careva folie de pus pe nr de inmatriculare ca sa nu iasa la radar???

Soferu' 19-05-07 13:47

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
:D :D :D :D :D Chiar asa???????? Nu pot sa cred. Atunci cand erai la Foresta te-a prins radaru asa-i? Daca ajung sa te vad purtand centura si sa semnalizezi la fiecare curba si restu am sa mor de ras.



:2gun: :chainsaw: Let's shout the cops :2gun: :chainsaw:

Da tu nu te faci militian??? Ca parca asa stiam eu


All times are GMT +2. The time now is 13:50.

- Copyright 2026 4Tuning