Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   salon motorshow 27 martie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/4023-salon-motorshow-27-martie.html)

EvLSant0S 16-03-05 15:55

pai .. o sa fiu atent pe topicul asta.. si .. o sa vin cu michael / speeder / alex / bishop depinde care vrea.. daca vrea.. oricum .. se gaseste cineva.. va asteptam .. la un party/suc :) vedem noi :P aveti grija.. pe drum

IS 18 BOG 16-03-05 21:13

apropo salutari si lui michael :)

EvLSant0S 17-03-05 10:46

pai cred ca el vine :) deci o sa ai ocazia sa-l saluti live..

so .. ne spuneti cand si cum .. si .. noi ne .. conformam

radutzu 23-03-05 07:37

so, eu apar in bucureshti cu getzalau' sambata dimineata impreuna cu Sinner, Odin ! vrrrrrrruuuuuuuummmmmm :D

IS 18 BOG 23-03-05 15:28

aha ... pazea ca vin moldoveniiiiii .............. :)

TheSinner2 23-03-05 17:30

eu vin cu getzu.. continui cu tico.. si plec cu getzu :) ne vedem la semafor :p

XSW 23-03-05 17:59

vedeti ca a gasit Gratzian cazare destul de mokka si se merita doar pt. dormit, eg. 4 paturi 920 mii >> https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...ad10795#155224

anuntati care e interesat ...

radutzu 24-03-05 07:18

corectzie la ceea ce am scris mai sus: vin cu restu grupulu vineri seara, tot cu vrrruuummm :D

Singurelu 24-03-05 07:21

Drum bun baietzi si la dus si la intors....Have Phun in Bucale!! Sa`mi aducetzi si mie o bucata de bordura de pe acolo,eventual ceva asfalt.In rest numai de bine la totzi cei din Bucuresti!.....din partea lui SINGUREL(CRyS)

XSW 28-03-05 01:49

Bene, am ajuns in orash, dupa niste suprize placute pe drum (cine a fost stie :P), tuning show a fost misto per ansamblu, masini k lumea, organizatorii de treaba, Gratzian ne-a ajutat si el mult (multumiri celor mai sus mentionati :D ). Din nefericire jurizarea si nerespectarea programului orar de la sfarsit a dat multe peste cap (mai ales pt. cei din alte orase), dar asta este, nimic nu e perfect. Succes in continuare !

Singurelu 28-03-05 14:00

Vrem mai multe datalii...ce s`a intamplat...cum atzi petrecut?Ne lasatzi asa in ceatza :cry: ..... macar asa.acolo..sa stim si noi ce`am pierdut :cry: :cry:

XSW 28-03-05 17:51

e prea mult de zis pe forum ... vino la intalniri si o sa afli ;)

Singurelu 28-03-05 22:31

uhhhh...si pe cand.....va intalnitzi asa ca sa povestitzi??sa auda si urechile mele?Cine a pozat?sau filmat din voi?Imi poate da si mie...pe cd...dvd..orice..suport sau pe hdd??..raman dator :P

HolySoul 02-04-05 19:04

Fordul Mondeo din Vaslui a luat locul 2 la sonorizare ... si la aspect e bestiala masina :)

XSW 03-04-05 00:49

Are multimedia beton Mondeo ala, n-am ce zice, da clasa. La exterior insa nu sunt inebunit dupa el, e dragutz, dar nu e de exceptie.


All times are GMT +2. The time now is 05:31.

- Copyright 2026 4Tuning