![]() |
Re: Curatenia de Primavara
prezent si eu ;)
|
Re: Curatenia de Primavara
Where's the party ?????
Sunt prezent :) Scuze toti... am fost plecat pe la show-uri toata vara si nuy prea am mai avut timp :( |
Re: Curatenia de Primavara
Salut nu stiu cum o fi vremea la voi,
la mine a venit iarna si zäpada http://content.sweetim.com/sim/cpie/...s/000200B2.gif ,dar sunt prezent si eu chiar dacä mai chiulesc din cind in cind. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:14. |
- Copyright 2026 4Tuning