Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Curatenia de Primavara (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/39639-curatenia-primavara.html)

panaitescud 27-09-07 02:43

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent si eu ;)

DJ BeBe 27-09-07 05:09

Re: Curatenia de Primavara
 
Where's the party ?????


Sunt prezent :)


Scuze toti... am fost plecat pe la show-uri toata vara si nuy prea am mai avut timp :(

AlexXx-4ti 21-10-07 08:37

Re: Curatenia de Primavara
 
Salut nu stiu cum o fi vremea la voi,
la mine a venit iarna si zäpada http://content.sweetim.com/sim/cpie/...s/000200B2.gif ,dar sunt prezent si eu chiar dacä mai chiulesc din cind in cind.


All times are GMT +2. The time now is 19:14.

- Copyright 2026 4Tuning